Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Létezik ilyen? Kaptam rendőrs...

Létezik ilyen? Kaptam rendőrségre idézést 2021.10.14 és 2021 10.15 napra is. Mivel gyanúsított vagyok azért megkérdeztem ilyenkor mi van? Azt mondta aki beidézett az egyiket véletlenül küldte ki így 10.15 napra legyek ott.

Figyelt kérdés
Ez ellen azért gondolom nincs értelme panasszal élni.
2021. okt. 14. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel gyanúsítanak?:)
2021. okt. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi ellen kellene panasszal élned?

Arra figyelj hogy legyen valami írásos válaszod a rendőrségtől, hogy tényleg csak 15-re kell bemenned! Írj egy email-t ugyanazzal a kérdéssel mint amit már megkérdeztél és akkor elektronikusan fognak válaszolni, ezzel tudod igazolni hogy ha mégis gond lenne és 14-én kellett volna bemenned.

Pl. hogy Tisztelt ...!

Telefonon feltett kérdésemre adott válaszuk szerint a 10.14-re küldött idézés téves, ezért csak 10.15-én kell megjelennem a ..... rendőrségen.

Ezúton szeretném kérni, hogy ha mégis meg kell jelennem 14-én is akkor jelezzék!

Köszönettel....

Vagy valami hasonló.

Még ha nem is kapsz rá választ akkor is be tudod mutatni, hogy te elküldted és te tényleg azért nem voltál ott mert neked ezt mondták.

2021. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nos mivel gyanúsított vagyok csalás ügyben nem nagyon szeretnék bármilyen panasszal élni. Nem vagyok abban a lehetőségben.

Csak fura volt mikor telefonon érdeklődtem annyit mondott a nyomozó azzal ne foglalkozzak tévedésből küldte ki.

Elvileg így akkor ma kellett volna megjelennem.

És akkor tévedésből elővezetnek?


Ez azért nem olyan poénos.

2021. okt. 14. 20:50
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint még nem jöttek érted, igaz éjszaka szoktak, de szerintem, ha azt mondta, hogy holnapi nap a jó, akkor az úgy is van. Jó, hogy beszéltél vele.
2021. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem figyeltem a dátumokra. Tényleg, ha ma már 14-e van, akkor hiába levelezel.
2021. okt. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Még annyit hogy holnap esetleg van arra lehetőségem hogy nem kívánok vallomást tenni majd később írásban?

2021. okt. 14. 21:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt ügyvédtől kellett volna megkérdezned, milyen lehetőségeid vannak ilyenkor. Szedd össze a gondolataidat és holnap túl leszel rajta. Meglátod, milyen a nyomozó, mennyire "segítőkész".
2021. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
El fogják mondani a jogaidat, mint hogy nem vagy köteles vallomást tenni. De ha gyanúsítanak akkor már szilárd bizonyítékok vannak ellened, vagyis jobban járhatsz ha inkább beismerő vallomást teszel és megtéríted az okozott kárt.
2021. okt. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kb 15 perc alatt végeztünk!

Vallomásom fenntartottam mivel egyszer már teljesen beismertem

Lefoglalt tárgyakat visszakaptam.

Jegyzőkönyv aláir másolatot kaptam belőle.

Saját ügyvéddel voltam mert ők akartak kirendelni de nem nagyon volt értelme.

Fiatal nyomozólány volt korban kb 20-22. Szegény látszott hogy feszült és ideges de hát valahol el kell kezdeni. :)

Mondta is hogy most került ide kb 1 hónapja kapta meg az ügyemet.

A kezdeti sablonos szövegek elmaradtak bár ez legyen a legnagyobb gond. :)

2021. okt. 15. 20:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor felszabadultál, hogy túl vagy rajta:)
2021. okt. 16. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!