Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért kereshette a rendőrség...

Miért kereshette a rendőrség a bátyámat?

Figyelt kérdés

Ma délután kopogtak, a rendőrség volt az. Nagyon megijedtem, azt hittem valami baj történt, de csak a testvéremet keresték. Kérdeztem miért? Elég flegmán válaszolt az ember, azt mondta itt ők azok akik kérdést tesznek fel. A társa egy fokkal kedvesebb volt, mondtam nekik 3 napja volt itthon, azóta nem láttam, nem beszéltem vele. Ami nem teljesen volt igaz, mert tudtam, hogy a barátnőjénél van, és reggel beszéltem is vele, hogy megyünk-e a mamához. Kérdeztem, hogy ugye nincs semmi baja, de nem mondtak semmit. Arra is gondoltam, hogy nem is valódi rendőrök voltak, hanem csak annak adták ki magukat. Aztán hívtam a tesómat, csak nevetett, azt mondta ne foglalkozzak vele, biztos valami haverja csinált valami hülyeséget. Háát, nem tudom... most kinek higgyek? Ha valódi rendőrök voltak, csak úgy nem keresnek valakit, ha meg hamisak voltak, akkor meg mibe keveredhetett... De nem mond semmit. Ti mit gondolnátok?

L/25


2021. okt. 24. 17:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
' flegmán válaszolt az ember, azt mondta itt ők azok akik kérdést tesznek fel'-itt rájuk kellett volna csukni az ajtót,már ha igaz a történet.
2021. okt. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne igaz?? Mi olyan hihetetlen abban, hogy valakihez bekopog a rendőrség?
2021. okt. 24. 17:42
 3/16 anonim ***** válasza:
17%
2) mert 25 évesen a bátyáddal élsz ami alapból furcsa.
2021. okt. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Miért nem kértél rendőrigazolványt, ha kételkedtél abban, hogy igazi rendőrök.

A tesómnak nem hinnék, a rendőrök általában nem viccből mennek házhoz.

2021. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Mutattak igazolványt.


#3 Nem hiszem, hogy ide tartozik, de anyukámmal éltünk, ő 5 éve elhunyt rákban. Akkor voltam 20 éves, bátyám 22, mind a ketten otthon laktunk, mert még tanultunk, nem hiszem hogy ez olyan szokatlan dolog lenne a mai világban. Tervben van, hogy eladjuk a lakást és osztozunk, de eddig jól elvoltunk itt, de persze szóba került már, mert lassan aktuálissá válik, hogy családja lesz mindkettőnknek. Bátyám eleve kevesebbet van itt, mert sokszor a barátnőjénél vannak, de olyan is volt, hogy majdnem egy évet külföldön dolgozott, én meg itt lakok, nekem nincs párom.

2021. okt. 24. 18:00
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván nem ok nélkül mentek ki, a bátyádnak kellene tudnia, mi lehetett az ok.
2021. okt. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, majd pont mi fogjuk tudni, miért keresték a bátyádat.
2021. okt. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondj nekik semmit mert biztos hogy terminátorok voltak akik csak felvették a rendőri alakot. Én még emlékszem, Sarah Connort is így keresték.
2021. okt. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 árokpart ***** válasza:
6-os Ha ok nélkül ha nem, viselkedni még a rendőrségnek is tudnia kell.
2021. okt. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Persze, de volt már dolgom velük, hogy elzavartak, mert nem kell ember elsősegélynyújtásra. Ki vannak idegileg az alacsony fizetés, a túlórák, a papírmunka miatt, mivel a kollégákon nem akarják levezetni, ezért rajta vezetik le a feszültséget. Egy kicsit azért megértem őket.
2021. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!