Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 2010 után változott a Rendőrsé...

2010 után változott a Rendőrséghez fűződő hozzáállásotok?

Figyelt kérdés

Én csak 13 éves voltam 2010 ben, tehát a régi rendőrségről nincs tapasztalatom, 2010 óta pedig csak pozitív élményem van, sosem vegzáltak, ha vezetésnél megállítottak/ levillogtak akkor is csak szóltak hogy kapcsoljam fel a lámpát vagy ha lehet akkor este lassabban menjek, mert veszélyes és jó utat kívántak.


Az idősebbektől úgy tudom régen másképpen volt ez, kimondottan volt egy rendőrség - civil konfliktus, mindenki utálta a rendőröket.



2021. okt. 22. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mi volt 2010-ben?
2021. okt. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanez volt 2010 előtt is, nincs érdemi különbség.
2021. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2021. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most se szeretik a rendőröket, és nem is szeretni kell a rendőrt, nem azért fizetik. Azért fizetik, hogy segítsen, de ha kell erővel is de rendet tegyen. Mondjuk ehez olyan kiképzést is kellene kapnia. A probléma ott kezdődik, sokan összekeverik a Máltai szeretett szolgálattal, ez egy félkatonai erőszakszervezet feladata, ha kell erőszakkal is de, az országban rendet tartson fenn. Mert ha nem így lenne akkor lőfegyvere, és kényszerítő eszközei helyett, cukros nyalókája lenne a rendőrnek. A rendőrségnek egy baja van a mindenkori kormány alá van rendelve, Bm és nem egy kormánytól és pártoktól független szervezet. Ezért van kitéve mindenféle dilettáns elmék szeszélyének.
2021. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!