Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Erről a megerőszakolós sztorir...

Erről a megerőszakolós sztoriról mi a vélemény srácok?

Figyelt kérdés

A Készenléti Rendőrség egyik bevetési alosztályán dolgozó Zsiga Katalin őrmester azt állítja, két kollégája megerőszakolta őt.


[link]


[link]


Én azt gondolom ilyen esetben azonnal fel kellett volna menteni a munka alól azokat akikről azt állítja, hogy megerőszakolták. De tegyük fel a nő hazudik egyértelműen, csak az újságcikk torzít, nem látjuk a valóságot. Akkor a nőt kellett volna felmenteni. Nem értem miért nem indult azonnal eljárás a rendőrségen belül.



2021. dec. 10. 11:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Én meg azt nem értem, hogy honnan veszed, hogy nem indult eljárás.
2021. dec. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg egy vád alapján nem kell senkit szankcionálni. Majd ha befejeződött az eljárás.
2021. dec. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

1: Igazad van. Nem tudhatjuk, hogy a rendőrségen belül nem indult eljárás. Én azért feltételeztem ezt, mert a cikkben nem írtak erről Továbbá abból feltételeztem, hogy visszaküldte a felettesük őket dolgozni, sőt a nőt megfenyegette.


2: Én már láttam olyat, hogy valakit felmentettek a munkavégzés alól egy vád alapján. Sőt olyat is láttam, hogy a gyanúsítottat előzetes fogvatartással szankcionálták már az ítélet előtt.


Mit gondoltok arról, hogy újságírás etikai szempontból nem túl korrekt dolog leírni a nő nevét? Nem közszereplő...

2021. dec. 10. 13:40
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
ha valóbban van ilyen videó már annak a terjesztése miatt is eljárást kellett volna indítani ,
2021. dec. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Meg amiatt is, hogy bedrogoztatták.


Keményebb ügynek tűnik, mint a Zsanett 20 évvel ezelőtt.

2021. dec. 10. 14:10
 6/26 anonim ***** válasza:
76%
Ja, aztán a Zsanett ügyről is kiderült, hogy kamu.
2021. dec. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem az derült ki, hogy nagy kamu csak minden kétséget kizáró bizonyítékok híján felmentették a rendőröket. Nem olyan egyszerű ám megkérdőjelezhetetlen bizonyítékokat felmutatni az eljárás során még egy nemi erőszak esetén sem, főleg ha olyan módszertani "bakik" is történnek, mint amit az eljáró hatóságok vétettek. Azt se gondoljuk, hogy egy kiszolgáltatott helyzetben lévő, korlátolt erőforrásokkal rendelkező átlag állampolgár és pl. egy rendvédelmi szerv tagjai között az eljárásban egyenlőek az erőviszonyok vagy nincs részrehajlás.


Most ebben az ügyben remélem minél előbb egy igazságos ítélet születik, és rengeteg erő kell az áldozatnak hogy a meghurcoltatást amivel egy ilyen eljárás kéz a kézben jár, ép elmével átvészelje.

2021. dec. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%

Indult eljárás ellenük, állítólag levideózták a nemi erőszakot. A Katalin akkor vesztette el a szüzességét. Bár érdekes ,hogy egy 20 éven felüli lány szűz.

Debreceni katonai bíróságot hozták át Szegedre, hogy pártatlan legyen az ügy. A videón múlik sok, azon nem tudni mennyire látszik, hogy erőszakolják meg a lányt. Az lesz a perdöntő.

2021. dec. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik rendőr aki megerőszakolta be is vallotta azért kellett így elkábítani és megerőszakolni, mert önkéntesen nem akart velük lefeküdni.
2021. dec. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
71%
Nem zárom ki hogy igaz de első blikkre inkább nem hiszem el hogy ez így igaz. Azt inkább elhinném hogy levideózták szex közben aztán megbánta és a többi nem igaz úgy ahogy. Mégegyszer nem zárom ki mert mi alapján tehetném de egyszerűen életszerűtlen hogy rendőrök akik tudják milyen következményei vannak ennek ilyet csináljanak
2021. dec. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!