Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi volt az a "Megerőszakolták...

Mi volt az a "Megerőszakolták Zsanettet" ügy és mi lett a vége?

Figyelt kérdés
Most hallottam nemrég beszélgetés közben hogy felemlegettek egy Zsanett-ügy néven futó történetet, és beugrott hogy anno vagy 10 éve én is olvastam ezt a címet itt-ott, de nem tudom mi volt ez konkrétan, csak hogy nyomozás volt belőle. Valaki aki még emlékszik össze tudná nekem foglalni hogy mi történt és mi lett a vége?

2017. aug. 18. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

lényege, h egy nőt elméletileg megerőszakolt 2 rendőr

Összességében elképzelhetetlennek tűnt nekem anno, de még most se vagyok biztos benne, h megtörtént-e. A rendőröket felmentették, Zsanettet meg megbüntették.

2017. aug. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Suttogják, hogy ez is egy fideszpénzelt mesterséges botrány volt és csak arra kellett, hogy az akkori rendészeti miniszter felmondjon, ezzel is gyengítve gyurcsány állásait. Így nyilván nem lett belőle semmi, mert nem igaz, bizonyíték nem volt.


Amúgy annak idején elég durva propagandát tudott erre felépíteni a fidesz, ma meg már természetes, hogy a rendőrség korrupt. Meg már az az alapvető reakció ha valakit megerőszakolnak, hogy 'minek ment oda'.

2017. aug. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Lépten-nyomon a fideszt szidjátok, de az zavar, ha a fideszesek megemlítik Sorost.
2017. aug. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem is soros pénzelte zsanettet, hiszen akkor már volt egy eltitkolt közös gyerekük.
2017. aug. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
A liberálisok túltolják
2017. aug. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%
Mende monda, h a Fidesz pénzelte :D Szerintem nem kell ahhoz egy nőnek fizettség, h ezt hazudja.
2017. aug. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Itt elolvashatsz mindent:


[link]


Röviden:


2007-ben rendőrök igazoltatás során megerőszakoltak egy lányt.

2010-ben azzal zárult az ügy, hogy nem igazolható sem az, hogy a lány hazudott, sem az, hogy a rendőrök erőszakot követtek el.

2012-ben megerősítették a 2010-es döntést.

2017. aug. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14%

"2007-ben rendőrök igazoltatás során megerőszakoltak egy lányt."


Nem erőszakoltak meg, hanem fel lettek jelentve.

A kettő nem ugyan az....

A nőnek egyébként meg lehet találni az "önéletrajzát" a neten, mindent elmond.

A rendőrök, bár meghurcolták őket, a végén anyagilag elég jól szálltak ki.

2017. aug. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
szerintem migráncs rendőrök voltak, akiket soros közbenjárására vettek föl rendőrnek. És azért nem ítélték el őket mert továbbmenetek svédországba Soros pénzén.
2017. aug. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%

Röviden, egy buta qrva megvádolt néhány rendőrt hogy őt megerőszakolták, a bíróság megállapította hogy hazudott.

De a közvélemény a rendőrök elleni általános utálat miatt (ami érthető) valahogy akarta hinni hogy ez megtörtént.

2017. aug. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!