Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Akiket már letartóztattak...

Akiket már letartóztattak mennyire szorosan tette fel a rendőr a bilincset ?

Figyelt kérdés
Elől vagy hátul bilincselt meg? Esetleg lábbilincset is alkalmazott?
2022. jan. 4. 08:31
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

30-nak:


Túl sok filmet nézel.


Soha nem is volt divat. Ott túlnyomó rész családapák vannak, akik nagyon rühellik a b'zikat. Főleg a kisebbségiek, plána ha a lanygyi is roma.


Egyedül a nagy-ítéletesekkel szemben van tolerancia, de haver már nem lesz ha gyanúba került.

2022. jan. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Bocs, de kicsit pontatlan a kérdés.

Először többnyire előállítanak, esetleg elfognak, de olyan is van, hogy simán beidéznek. Ez utóbbi elég ritka. Az elfogást sem feltétlenül úgy kell elképzelni, mint a filmekben, azaz nem tepernek le, vagy ilyesmi. Ezekben az esetekben nem kötelező még a bilincs.

Legelőször akkor kapsz tutira bilincset, amikor őrizetbe vesznek és visznek a fogdába, pontosabban orvosi vizsgálatra, majd fogdába.

Utána pedig akkor, amikor visznek bírósági meghallgatásra, ahol a bíró tartóztat le, vagy sem. Ha letartóztat, irány a börtön. 20 éve még a fogdát is kijelölhették a letartóztatás helyéül.

2022. jan. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Az előbbi vagyok.

Nálunk reggel tartottak házkutatást, onnan vittek be (állítottak elő). Ekkor még nem volt bilincs.

Gyanúsítottként kihallgattak és közölték, hogy őrizetbe vesznek. Pár perc múlva jött két egyenruhás és előre bilincselve elvittek.

Hiába könyörögtem, sírtam, hogy ne bilincseljenek meg, nem fogok megszökni...stb., nő létemre simán megbilincseltek. (Akkor inkább még kislány.)

Ezek után még kb. ötször bilincseltek meg, de mindig előre és soha nem szorították rám. Nem tettek rám lábbilincset se, és bilincsövet (medve) sem. Mondjuk vezetőszár az volt. Négy hónapig voltam előzetesben.

2022. jan. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

#31, #32-nek:


"... simán beidéznek. Ez utóbbi elég ritka." XD


Tévedsz. Rendszeres trükk náluk, hogy beidéznek mint tanút. A simlis be mer menni, mert ha valami komoly lenne akkor nem idézgetnék.


De igen! XDXDXD



Egyébként a medvéhez már kell "letenni az asztalra". Nekik is égő lenne nőre medvét rakni. Egyébként a bilincselés biztonsági előírás, nem térhet el tőle.

2022. jan. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!