Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért van a nő letartóztatásban?

Miért van a nő letartóztatásban?

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikket sok bulvár lapon kint van, hogy tavaly áprilisban Tégláson 85 kg kábítószerre bukkantak. ventilátorok stb.


Én tudok egy s két dolgot és a nőnek a férje árusította a nő csak segítet.


A férfi bent van letartóztatásban, és a nő is.


A nőnek is szükséges a legszigorúbb kényszerintézkedés azaz a letartóztatás, ha Ő csak segéd volt? Ha igen, miért?


ráadásul a gyermeke sír, hogy az anyja börtönbe van.



2022. jan. 15. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Mert a magyar társadalom ilyen nőgyűlölő.
2022. jan. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Gyaníthatóan azért, hogy ne tudja tovább intézni az ügyeket, illetve eltüntetni a bizonyítékokat. Amúgy valóban eltúlzott a letartóztatás.
2022. jan. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Magyarországon jelenleg ezek a törvények. Viszont lassan ha bármelyik irányba átléped a határt, akkor egy természetes növénykéért már nem fognak megbüntetni.
2022. jan. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az a nő mennyit várhat?

10 év? kb?

2022. jan. 15. 16:31
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Egyszóval társtettes volt egy bűnbandában. Miért is kellene ennek a köztörvényes bűnözőnek nem előzetesben lennie? Mert nő? Mert gyereke van?

Attól, mert nem ő volt az agy, attól még ismer(het)i a kuncsaftokat és a beszállítókat. Figyelmeztetheti őket, tanukat(pl szomszédok) hallgattathat el, bizonyítékokat tüntethet el stb.

80 kg fűről és több kg kokainról van szó, nem Escobar, de azért nem is piti dílerek.

2022. jan. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
10 év tuti. A drogért jobban megba.... az embert mint az emberölésért. Magyarország előre megy, nem hátra.
2022. jan. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
2 gyerekem van, pont ezért nem kereskednék droggal többek között, mert én szeretném felnevelni őket. Nem zsákbamacska a büntetési tétele a dolognak, szóval nem értem miért kéne sajnálni.
2022. jan. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekre akkor kellett volna gondolnia, amikor elkezdett bűnözni.
2022. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!