Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha a rendőrségre beírok egy...

Ha a rendőrségre beírok egy "kérés" e-mailt, lesz valami következménye?

Figyelt kérdés

Tegnap este fél 10-kor megállt a rendőrautó a buszmeglóba, kiszálltak és köszöntek, mondták, hogy ellenörzés, igazoltatás, és a táskából ki kéne pakolni abbol mindent.


Kérdezték, hogy "Maga a...", és mondtam a nevem, erre mondták, hogy "Maga még mindig ugyanaz?", Mondtam, igen. Közöltem velúk, hogy nem loptam sehonnan semmit. Azt mondták, hogy "Dehogynem..., az majd mindjárt kiderűl.


Mondtam, hogy voltam 8 és fél hót letartóztatásban, de szabadlábra helyeztek és erről mostmár mem -Önök- a rendőrség dönt, hanem a bíróság.


Kérdezte, hogy van-e ellenem ügy folyamatban, mondom rendőrsègen nincs, csak bíróságon, amikor a mecsetből pénzt loptam, az bírói szakba van.


Kicsit félrementek, az egyik telefonált rádión meg mobilon is két helyre, közbe a másik mondta, hogy vissza lehet pakolni, mindjárt a kolléga visszaadja a személyit, csak telefonál. Egy perc múlva visszajöttek, visszaadták a személyim és mondták, hogy hazafelé megy ?-Feleltem igen. Azt mondták "Viszont látásra." Elmentek. Azt nem mondtam nekik, hogy mèg megyek egy 10-10y- os buszkört, mert köük nics hozzá.


Ja és kérdezték, hogy mikor letartóztatásból szabadtam, nincs e valami kényszerintézkedés velem szembe pl.hàzi őrízet. Feleltem nincs. Szabadláb van.


Na és elköszöntek és elmentek.


Kérdésem az lenne, hogy ha a városi kapitányságra beírok egy e-mat, de nem írok bele csúnyát, csak szépen, hisz korrektűl kell viselkedni, szal, ha beírom, hogy legyenek szívesek fejezzék be, ne kezdjék amit tavaly csináltak, engem ne figyelgessenek, lehet bármi bajom belőle?


Ebbe a poffice ügybe már mégegyszer nem kerülök letartóztatásba, csak ha megszöknék, akkor, amit viszont nem teszek.



2022. jan. 29. 15:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Látszik nem bírsz magaddal, ha élvezed ezt akkor csak írogass nekik :D
2022. jan. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
És mire mennél vele Levike? Szerintem ne írogass nekik semmit. Már így is elegük lehet belőled.
2022. jan. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne hergeld oket se szepen megfogalmazva, sem mashogyan - biztos te huzod a rovidebbet. Semmi ertelme, majd beken hagynak egyszer.
2022. jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 Ha elegük van belőlem, akkor miért kell odajönni hozzám?
2022. jan. 29. 15:42
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az elefántok mindenképp legyenek benne az e-mailben, csak akkor érvényes
2022. jan. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy megkérdezzék, milyen volt a napod. Na mégis mire tippelsz?
2022. jan. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#5 Már a Békéscsabai Járási Ügyészségre megírtam a beadványt, hkgy Ázsiában hazafelé tartr a közel két éve kóborló és úton lévő elefántcsorda. Még nem válaszoltak.



#6 Arra tippelek, hogy megtudták azt, hogy vettem új telefont új sim kártyàval, meg nálam van a személyi ig. és a qr kód alapján. Mindezek alapján tudják merre járok, de ezt ki lehet küszöbölni azzal, hogy nem viszed magaddal a telódat, se a személyidet.

2022. jan. 29. 16:02
 8/15 anonim ***** válasza:
"#5 Már a Békéscsabai Járási Ügyészségre megírtam a beadványt, hkgy Ázsiában hazafelé tartr a közel két éve kóborló és úton lévő elefántcsorda. Még nem válaszoltak." XD nagy arc vagy. Majd írd meg, mi volt a reakció XD
2022. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Levike,figyelünk.


A mecsetben is

2022. jan. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Mert te Debrecenbe vagy rendőr utolsó?


Egyèbként tegnap busszal a mecset előtt jöttem el és bent a mecsetbe égett a villany.


Biztos az iszlámok és a rendőrök imádkoztak.

2022. jan. 29. 20:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!