Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen dolog az, hogy valaki...

Milyen dolog az, hogy valaki a semmi miatt kihívná a rendőrséget?

Figyelt kérdés

Tegnap mentem volna a Segner téren található fittnessbe edzeni napijegyet venni, váltóruha is volt nálam, és ahogy mentem a folyosón az ajtó felé, egy kb.velem egyidős srác "edző" feliratú pólóban jötg velem szembe és azt mondta nekem, hogy "Most hívjam a rendőrséget vagy később?" Meglepődtem és mondtam neki, hogy hívjad most, ha akarod, de minek a semminek, ha kijönnek nevetünk egyet legalább, hogy potyára kihívtad, de hívd. Ezt mondtam neki. Azt mondta, hogy mindjárt szól bent a többieknek és ők nem lesznek olyan elnézők. Azt mondta nekem, hogy menjek el, de szerinte most míg minden jó. Mondtam edzeni jöttem, azt mondta, hogy itt ne edzzek, menjek máshová, van még sok kondi a városba. Elmentem. Semmi baj, elmentem a Domb utcai Freedom fittnessbe, ott nem így álltak hozzám. Kérdeztem lehet edzeni egyet napijeggyel, azt mondta a fiú, hogy természetesen. Megvettem a napijegyet és edzettem egyet. Ott semmit nem mondtak.


Kérdésem a következő lenne, hogy:


Az előbbi edzőterembe miért zajlódhatott le a fentebb leírt folyamat és miért akarta a srác a rendőrséget hívni?



2022. febr. 17. 13:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Még sosem jártál ott, és ártatlanul diszkrimináltak?

Nem szerepelsz valami körözési listán? :)))

2022. febr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem összetéveszthetett valakivel. Vagy azt hitte, hogy elloptál valamit, vagy ilyesmi. De ezt velük kell tisztázni, hogy mi van, mivel valószínűleg félreértés.
2022. febr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem Levike?

:)))


Lehet, felvette a kamera korábban, amikor az öltözőszekrényekből lopott - és felismerték.

2022. febr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem tévesztett össze senkivel, hanem valahonnan tudja, h vtak vagyon elleni büncselekményeim. Meghozzá lopás. De, hogy vtam börtönbe az utolsó lopás miatt, már nem lopok. Csak ők elővigyázatosak, ami érthető. Én nem is haragszom arra az emberre.
2022. febr. 17. 15:05
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Natessék.... Színt vallott. :-D
2022. febr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Levike ismét körúton. Kriminalisztikai ismertetőjele, hogy kedveli, sőt előnyben részesíti a konditermeket.
2022. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Talán nem oda kellett volna visszamenni, ahonnan egyszer már loptál és virít a piros csíkkal áthúzott fotód a pult fölött :D
2022. febr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem lopási szándékkal mentem, viszont jobb oda nem menni, ahol az embert nem szívesen látják.


Még mindig jobb a tegnapi szitu, hogy csak szimplán elküldtek, mint 11 éve, amikor 2011 tavaszán este bementem szintén itt Debrecenben az egyik álltalános iskola tornatermi öltözőjében, ahol a tornaterembe felnőtt férfiak fociztak, én meg az öltözőből egy nadrágzsebből 8 ezret kivettem, majd elhagytam az öltözőt, de ekkor visszamentem és másik ruházatból is pénzt akartam kivenni, de nem volt, ekkor menni készültem, ki is mentem, de pont jött be egy férfi, aki kérdezte, mit keresek ott. Mondtam wc-n voltam. Majd mentem, aztán egy kis idő múlva utánamfutott és mondta, h menjek csak vissza az öltözőbe. Visszamentem és kérdezte, hogy "hol a pénzem" mondtam én lopam el, visszaadom, erre visszaadtam, de olyan dülhbe jött, hogy egy nagy pofont adott miután visszaadtam. Ekkor már több focista bejött és mondták, hogy mi történt, amikor az engem megpofozó mondta, h mi van, az edzőtől is kaptam egy pofont, majd azt mondták, hogy tudom, hogy 8 ezerért mennyi sittet kapnék, mondom igen. Ekkor mondták, hogy takarodjak onnan és kivezettek a kijáratig, majd még ott mondták, hogy mégegyszer meg ne lássanak a környéken sem, mert szétszednek. Most is az idelyüket raboltam, mert ők fizetnek, amiért ott vannak. Ekkor nem hívtak rendőrt, szó sem esett róla, csak megpofozott, az edző is és elzavartak.

Ez volt a brutálabb.


Ilyen rosszfiú voltam, de megjavultam, ráadásul most a börtön után.

Jó útra térek.

2022. febr. 17. 17:08
 9/18 anonim ***** válasza:

Börtön... :D

Ez aranyos.


Letartóztatásban voltál, egy nyugis magánzárkában. Ne keverd a szezont a fazonnal, de "vad, kemény, sittes".

Börtöntetkód, meg sebhelyeid is vannak? ;)

2022. febr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Levike még két jogerős szabadságvesztés vár rád azt remélem tudod.
2022. febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!