Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen dolog az, hogy valaki...

Milyen dolog az, hogy valaki a semmi miatt kihívná a rendőrséget?

Figyelt kérdés

Tegnap mentem volna a Segner téren található fittnessbe edzeni napijegyet venni, váltóruha is volt nálam, és ahogy mentem a folyosón az ajtó felé, egy kb.velem egyidős srác "edző" feliratú pólóban jötg velem szembe és azt mondta nekem, hogy "Most hívjam a rendőrséget vagy később?" Meglepődtem és mondtam neki, hogy hívjad most, ha akarod, de minek a semminek, ha kijönnek nevetünk egyet legalább, hogy potyára kihívtad, de hívd. Ezt mondtam neki. Azt mondta, hogy mindjárt szól bent a többieknek és ők nem lesznek olyan elnézők. Azt mondta nekem, hogy menjek el, de szerinte most míg minden jó. Mondtam edzeni jöttem, azt mondta, hogy itt ne edzzek, menjek máshová, van még sok kondi a városba. Elmentem. Semmi baj, elmentem a Domb utcai Freedom fittnessbe, ott nem így álltak hozzám. Kérdeztem lehet edzeni egyet napijeggyel, azt mondta a fiú, hogy természetesen. Megvettem a napijegyet és edzettem egyet. Ott semmit nem mondtak.


Kérdésem a következő lenne, hogy:


Az előbbi edzőterembe miért zajlódhatott le a fentebb leírt folyamat és miért akarta a srác a rendőrséget hívni?



2022. febr. 17. 13:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

A rablas bűntettes meg a debreceni poffice-os ügy?


A debreceninél súlyosítasi tilalom van 1 év 6 hónapot kaptam ami 18 hónap. Leűltem belőle 8 és fél hónapot. Ha lejön a kedvezmény a 18 hónapból (2/3), akkor az 12 hónap. Jó magaviselet miatt 12 hónapot kell űlni és szabadulok. De már leűltem 8 és felet, akkor 3 és fél hónapot kell börtönbe lenni.

2022. febr. 17. 18:17
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát ez kész... :-D :-D :-D
2022. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Így képzelem el a "börtönéveit":


[link]

2022. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Levike. Azt a fószert a hírek szerint 2021. május 3-án letartóztatták.
2022. febr. 17. 21:18
 15/18 anonim ***** válasza:
Tudjuk-tudjuk... B. Gyuszika vagy. :)))
2022. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
De az le van tartóztatva tavaly május 3 óta. A hírek szerint.
2022. febr. 17. 21:56
 17/18 anonim ***** válasza:

Skizo is vagy levike? Nem hiszem, elmeorvos szakerto is vizsgalt.

Mondom 3 évet a rablással együtt legalább leülsz

2022. febr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
És még te mondod, hogy a rendőrök ostobák, buták? Levi, hozzád képest a zsaruk atomfizikusok.
2022. febr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!