Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Most mi lesz a sorsom?

Most mi lesz a sorsom?

Figyelt kérdés
Belekeveredtem egy balhéba, azt írtáka rendőrök hogy gyanúsított vagyok, de nem értem miért, ez változhat ha bemegyek és elmondok mindent? Úgy kezdődött hogy megkeresett az egyik régi haver hogy igyak meg velük valamit, mert a másik régi haverom most szabadult nemrég a börtönből. Nem tartom amúgy velük a kapcsolatot nagyon rég, 13-18 éves koromig haverkodtam csak velük még utcagyerek koromban, azóta már érettségiztem, lediplomáztam meg minden. Találkoztunk, vettünk pár üveg piát és úgy terveztük hogy a srácnál leszünk és ott bulizgatunk. Majd kitalálta hogy menjünk le a főnökéhez mert kikéri a pénzét mert kell neki valamire, amit nem írok inkább le. Majd a baj ott kezdődött hogy találkoztunk az egyik munkatársával, és elkezdtek vele kötekedni, hogy elvileg ő csesztette meló közben meg hogy legyen vagány akkor 1 az 1 be. Nem lett belőle semmi, mert a csávó levágta hogy le akarják ütni és elfutott. Gondoltam nem lesz baj, mert kikérjük a pénzt azt megyünk vissza. De nem ez lett, városba akartak menni , mondtam nekik hogy inkább menjünk a házba úgy a legjobb, de nem akartak. Városba érve még piázgattunk kicsit az egyik helyen, majd elkezdtünk sétálgatni. Belváros közepén volt egy nagy társaság, valami kocsmából jöttek ki cigarettázni. Odament hozzájuk a gyerek (aki most szabadult) cigit kérni meg öngyujtót, adtak is de elkezdett kötekedni velük hogy adjanak még egyet mert ha nem leüti őket, itt már tudtam hogy baj lesz, le akartam fogni hogy menjünk el, de addigra megütötte az egyiket ami hatására elájult. Hirtelen jött az egész, nem vágtam hogy ez lesz belőle. Majd a másik gyerek is elkezdett ütni egy másikat, nem emlékszem sokra mert részeg voltam de elég sok embert ütöttek ott, majd elfutottak. Én nem csináltam semmit, csak néztem, közbeavatkozni nem mertem. Majd kb fél óra múlva hívtak hogy hol vannak, de nem mentek vissza hozzájuk, elindultam haza. Nem sok után kaptam egy idézést. Ha ezt így elmondom akkor felmentenek tanúnak?

2022. febr. 18. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem csináltàl semmit és van szemtanú akkor nem lesz semmi
2022. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak az igazat mond őszintén


Akkor megúszhatod


Persze van olyan is hogy bűnrészes,pl. Ha nem értesítetted a rendőrséget


de ha tényleg rosszkor voltál rossz helyen akkor megúszhatod


Esetleg érdemes lehet ügyvédet keresni.


Megerheti pár tizezerért konzultálni vele


Nehogy baj legyen

2022. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%

Ez a Debreceni Rendőrkapitányság milyen kellemes dolgokat kitalál.

Tegnap munkaidőbe 8-16 óráig a Debreceni Rendőrkapitányság bűnügyi osztályán ahol be kell személyi igazolvánnyal jelentkezni, ott ahová a nyomozók lejönnek az idézettekért oda vittek és egész nap ott volt egy elefánt. Mindig mikor belépett egy új idézett gyanúsított vagy tanú az elefánt bőgetett egyet.


Milyen meglepetéssel kedveskedtek tegnap az ügyfeleknek ezek a debreceni nyomozók.


Milyen rendesek.

2022. febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Kiss már levike
2022. febr. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*kuss
2022. febr. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kretens ***** válasza:
Én meg tudok egy helyet ahol még a kilencvenes évek elején tanultam.Ez egy mezőgazdasági szakiskola.Egy kis tájvédelmi körzetben van.Egyszer csak szembesültem azzal hogy egy kisértetet igen egy kisértetet látok a maga teljes valóságában.Bár meséltek korábbi éfolyamtársak érdekes dolgokat hogy jól rögzitett tárgyak leesnek a falról meg hogy láttak egyeseket lebegni meg minden egyébb paranormális dolgot.A kérdésem az hogy mivel én tudom hogy hol a legvalószinübb felbukkanásának a helye ennek a valaminek és felvételt készitek róla és feltenném a világhálóra ami lehet hogy sokakban félelmet keltene akkor az a nyugalom megzavarásának izgatásnak vagy bármilyen ehhez hasonló bűncselekménynek számitana?
2022. febr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
sok minden függ attól hogy milyen idézést kaptál. Ha gyanúsított részére, akkor meg fognak gyanúsítani csoportos garázdasággal.
2022. febr. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy kuss? Hogy beszélsz? Szépen nem lehet? Nem félsz attól, hogy bemegyek az ügyészsévre és hozzádvágom az összes vádiratot?
2022. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*ügyészségre
2022. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tőled nem igen levike :D egy szúnyogtól jobban tartanék
2022. febr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!