Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 26 évesen sosem voltak barátai...

26 évesen sosem voltak barátaim, haveri társaságom,haza jövök melóból és utána csak itthon gubbasztok a lakásban.Mi lehet az oka, hogy nem keresnek az emberek, miért alakulhatott így a sorsom?

Figyelt kérdés

2021. szept. 19. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
A dolognak kölcsönösnek kell lenni.
2021. szept. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Menj közösségbe.Ott a válasz, otthon gubbasztasz
2021. szept. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Miért keresnének, ha azt se tudják, hogy létezel? Menj társaságba.
2021. szept. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Kicsit ördögi kör, mert azt keresed, akit már ismersz. Szóval ezért is van, hogy iskola jó terep erre, mert az alap ismeretséget kialakítja.


Most kicsit szerencse is kell neked, meg kis lépésekben tudnád valakivel akivel volt valami közös hang azért korábban.


Vagy teljesen frissekhez meg jó alap valami közös érdeklődés. Valami események amire eljársz pl. ami valamihez kapcsolódik ami érdekel szenvedélyesen.

2021. szept. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

A titok a barát szerzéshez nem az hogy te vagy a legviccesebb és legközvetlenebb ember a világon, hanem mindig ott vagy és egy idő után beintegrálódsz a társaságba.


Például ha van lehetőséged elmenni valakivel egy-két sörre, akkor menj el. Ezt követő 5-10 alkalommal amikor lehetőséged van velük egy légtérbe lenni, akkor is élj vele, mert ha nem vagy ott egy idő után elfelejtetnek, hiába hagytál bennük mély nyomot. Nem fognak hívni.


A másik fontos dolog, hogy ne várd hogy a sültgalamb a szába szálljon. Legyén proaktív és kezdeményezz.

2021. szept. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgetni írj :) 20/L
2021. szept. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem se keresnek, pedig én egy vicces, közvetlen ember vagyok, igaz nagyon szókimondó is és egyben őszinte, talán ez lehet az oka, hogy nem igénylik a társaságom, mert én nem vagyok hazug, képmutató és kétszínű ember. Ez van, de inkább legyen egyedül, mint megfeleljek bárkinek is. 😁
2022. febr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legyek*
2022. febr. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!