Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Börtnõri munka kizáró ok. Tovább?

Börtnõri munka kizáró ok. Tovább?

Figyelt kérdés

3hete szereltek föl. Minden tesztem sikerūlt orvosi erkölcsi stb.

Napokba viszont azonnal hatállyal leszereltek mert 2 éve addiktológiai kezelésem volt. 4 hetes. Receptre kapott gyógysuerre ráfüggtem és orvosi segítséggel tudtam megszabadulni tõle. Azóta tiszta és panasz mentes vagyok. Nem iszok kifogástalan életem vitelem van. Fellebbezhetek?



2022. febr. 21. 14:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ebben nem sok minden jazugság van az en részemrõl. A bV részérõl igen. Utánna jártam és megszokott a dolog a csõbehúzás. Mivel visszafizettetik a képzési dijjat. Esetemben rendõrséghez és ügyvédhez fordultam igy nem kellett visszafizetnem semmit és mivel a papirjaimat amin rajta volt az addiktologiai kezelés ideje igy még kártéeitést is kaptam. Ez debrecenbe volt. Felhivtam tiszalököt elsoroltam a sztorimat, kérdeztek mióta volt a kezelés?mondom 2 éve elmúlt. Okés adjam a papirjaim és mehetek oda dolgozni, ennyi. Ja a pláne benne hogy jegyzõkönyvet direkt nem csináltak a tárgyalásomról viszont a hangfelvevös tollalmmal csinaltam felvételt. Nyert ügyem volt, mint köztudott a BV összejövedelmenek 40%át ujoncok kirugásából szerzik. Ezt még oktatáson is mondták hogy ha valaki megbukik fizet.
2022. júl. 31. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!