Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha egy rendőrkapitányság...

Ha egy rendőrkapitányság bűnügyi osztályának vizsgálati alosztálya a feljelentésemet továbbította a helyi járásbíróság részére és ezt írásban közölték velem, akkor ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Ok nélkül leköptek az utcán és ezért tettem feljelentést ismeretlen tettes ellen.


Várható kihallgatás, szembesítés, tárgyalás vagy mi lehet ennek a menete?


Illetve mennyi idő lehet az ügy lefolyása stb?



2022. febr. 28. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
kis naiv. nem lesz ebbol semmi ugy
2022. febr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Idiota levike. Fogalmad sincs mi az a magánvádas eljárás.
2022. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Leköptek az utcán, tetlegesen ért becsületsértés.

Ilyen esetben a rendőrség csak annyit tesz, hogy felveszi a feljelentést amit továbbít az ügyészségnek, akik eldöntik, hogy folytatódjon e az ügy vagy elutasítja a magánindítványt.


Ha folytatás mellett döntenek akkor hívják a feleket először békítő tárgyalásra, ha ez sikertelen akkor folytatódik a bírósági eljárás és a bíró eldönti, hogy milyen bizonyítási eljárásra van szükség illetve, hogy bevonja e a rendőrséget vagy sem....


Viszont a Te esetedben az a buktató, hogy nem tudod ki a tettes, így sztem ez zsákutca, mert a feljelentőnek konkrétan kell feljelentést tennie az adott személy(ek) ellen.


Viszont Levike, ne csodálkozz, hogy leköpnek!


Szted én mit teszek, a szegedi zaklató??


Nem járok be Szegedre és Szegeden kívül is dolgozom


Javaslom Te is húzd meg magad!

2022. febr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de mi ez, ki ez a Levike?
2022. márc. 1. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!