Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit gondoltok a miskolci...

Mit gondoltok a miskolci gyilkos masszőrnő ügyéről? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Állítólag azért fojtott meg egy idős hölgyet, mert letámadta valami apróság miatt agresszív stílusban. A bizonyíték, hogy a masszőrnő fóliát vett aznap, bár nem találták sehol az ujjlenyomatot, a hazugságvizsgáló bejelzett nála, igaz, addigra már ismerte a részleteket a kihallgatások miatt. De ha ő nem, akkor ki? Nekem az egész furának tűnik, főleg az ujjlenyomatok miatt. Ha hirtelen felindulásból megfojtotta, ott vannak az ujjlenyomatok, amit még letörölni sem lehet alaposan. Illetve eszembe jutott, hogy egy törékeny, középkorú nő az illető, és amíg felcipelte volna (?) az áldozatot, addigra talán a fólia is elszakad volna.

2022. ápr. 3. 16:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
*illetve nem a türelmemről vagyok híres, de egy nagyszájú beszólástól nem veszteném el ennyire a fejem...
2023. jan. 4. 14:56
 12/18 anonim ***** válasza:

Gyerekkorom óta ismertem, vigyázott is rám néha a néni.


Hétvége volt, talán szombat. Senki sem volt bent, csak ők ketten.


Egy jó takarófólia amit festéshez használnak például ami erősebb anyag, főleg ha nem egy darabbal tekerik be, nem. Körbe is ragasztotta. Bocsánat, nem akartam bunkó lenni, de ha leírtam a tényeket, miért "homályos" még ezek után is? Ott voltam a tárgyaláson, mindent hallottam.

2023. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A lánya az összes tárgyalásra lejött Bp-ről, ott volt amin én is részt vettem. Borzasztó volt látni a sírását. Debrecenben másodfokon helybenhagyták a miskolci ítéletet, így maradt a 16 év. 2021-ben próbált perújítást kezdeményezni, de elutasították. Kalocsán raboskodik.
2023. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Őszinte részvétem! :(


mi volt ez az albérlet dolog?

2023. jan. 4. 17:06
 15/18 anonim ***** válasza:

Azt hazudta azért vette a fóliát, mert ki akarta festeni az albérletét. Ezt az állítását se tudta bizonyítani. A helyszíni fotókat borzasztó volt látni ahogy ott van bebugyolálva a takarófóliával, leragasztva :(


Nem akarok átkozódni mert visszaszáll. Egyedül azt kívánom neki hogy minden napja legyen kín szenvedés a börtönben, aztán fejtegesse ott a keresztrejtvényt. Gonosz nőszemély.

2023. jan. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Megpróbálok Rózsika nénire úgy emlékezni ahogy gyerekkori és fiatal felnőttbeli emlékeimben él. Kedves és aranyos szokása volt, hogy engem "anyukámnak", apukámat "apukámnak" hívta, kedvességből. Egy kedves, melegszívű asszony volt. Az őszinte természete vitte a halálba. Remélem békében nyugszik.
2023. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Őszinte részvétem! :(


Nem kötözködni akartam, de a sok újratárgyalás miatt úgy éreztem a rendőrség bénázott és ezért kérdeztem, de így világos.


Ön is ott lakott/lakik?

2023. jan. 4. 17:36
 18/18 anonim ***** válasza:

Tiszalökön raboskodik a nő, nem Kalocsán, nemrég kérdeztem meg.


Igen, miskolci vagyok én is, de én messzebb lakok tőle, kb 1 km-re.


https://www.youtube.com/watch?v=b5TfINkwixY


Itt egy riport, már az illusztrációt végigpörgettem mert felzaklatott.

2023. jan. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!