Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi miatt vitték el a rendőrök...

Mi miatt vitték el a rendőrök a tini lányt?

Figyelt kérdés

Tegnap vagyis éjjel buliba voltunk éjjeli szórakozóhelyen, tőlünk nem messze volt egy jóval fiatalabb társaság, kb.öt lány, meg fiúk, kb.17 évesek. Egyszer megjelentek a rendőrök, az általam leírt társasághoz mentek, majd beszélgettek velük. Kimentünk a havetokkal, mert volt aki rágyújtott cigire, majd kb. 15 perc múlva visszamentünk. Egy csillogó ruhába gyönyörűen kiöltözött lány kb.17 éves volt, az elöbb leìrt fiatakok között és, ekkor már megbilincselve vitték el a rendőrök.

Mi miatt vihették el, vagy mi miatt szoktak elvinni így lányt a szórakozóhelyről?

Neten néztem a városunk híreit, nincs róla hír.

Nem irígylem a lányt, kemény 72 óra vár rá.



2022. máj. 14. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg már alapból volt valami ügye (eljárás, talán körözés), aztán rátaláltak. De biztos nem ránézésbe baszták bilincsbe.
2022. máj. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet drogot árult
2022. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Drog, lopás, akár testi sértés stb.
2022. máj. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem ok nélkül, nyugodj meg. A fentebb felsoroltak közül valami miatt.
2022. máj. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Ezt így nem lehet tudni. Engem is vittek már el párszor, úgy hogy semmit nem csináltam. Bárkivel, bármikor előfordulhat. A legjobb az volt, mikor szaladtam melóba, mert késett a vonat. Elvittek bilincsbe, mert biztos loptam a vonaton, azért szaladok.
2022. máj. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Geckók ezek a rendőrök.
2022. máj. 14. 19:46
 7/8 anonim ***** válasza:
És akkor megszületett a szegedi zaklató lány...
2022. máj. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha kb 17 éves, az lehet azért is mert szülei keresték. Billincs pedig valószínű azért volt, mert nem akart hazamenni.

Ez csak egy tipp, de ha nem tudsz semmit mi miért van akkor felesleges véleményt nyilvánítani.

2022. máj. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!