Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az hogyan lehetséges, hogy...

Az hogyan lehetséges, hogy egy elvileg jogállamban, mint Magyarország valakit összeverjenek a kigyúrtak, miután meggyanusították lopással, és a rendőrség, meg a bíróság szemet hunyjon efelett?

Figyelt kérdés

2022. máj. 21. 05:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
39%

Énvelem ez történt Békéscsabán 2018.12.07-én.

Még lopásról nem volt szó, amikor megfogott egy kigyúrt 55 éves körüli kopasz férfi, hogy mit keresek ott. Odáig fajult a helyzet, hogy veszélyesnek láttam a támadását és lefújtam gázspray-vel. El akartam futni, de a gázspray használat miatt az éppen akkor érkező sportoló ismerőse megragadott és mondta, h tisztázzuk mi történt. Szóltak az edzőnek, aki kijött, leütött, seb volt a szám, ki volt csattanva a szemem körűl belilult stb. Még most sem volt szó lopásról. Azért vertek meg, meg tartottak vissza, mert egy pacákot lefújtam. Ekkor bement az edző, majd kb.5 perc múlva kijött és mondta, hogy bentről pénz tűnt el. Ekkor mondta az engem fogó pacáknak, hogy "Hívjad a rendőrséget." Addig míg a rendőrök ki nem érkeztek, addig fogással visszatartottak.


Az, hogy visszatartottak a rendőrök érkezéséig, fogással az rendben van, az jogos szakszerű és jogszerű, azonban az, hogy leütött az edző, aztán mikor felálltam még két pofont adott az edző, kicsattan a szám, sérülések lettek, az már nem jogszerű, szakszerű.

2022. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ja és nem követem a rendőröket, csak én is 4 után megyek az egyetemre, előtte az ügyes-bajos dolgokat elintézem és a rendőr nyomozónő is 4 ig dolgozik és elkerülhetetlen, hogy 4 hónap alatt csak 3x véletlen egy villamoson utaztunk, amiből 1x mellé űltem, mert ott volt hely.


A nyomozónő már erre azt hiszi, hogy én követem, és a munkahelyen meg a kollégáinak mondja elfele, hogy N.levike követ.


Ez paranoiás. És akkor énràm mondják, hogy paranoiás vagyok.


Kezdjük ott, hogy nem is ott szálok le a villamosról ahol a nyomozónő. Ha ott szállnék le és utána mennék, smerre megy, akkor érthető, hogy felmerül benne, hogy "ez nem e engem követ". Én is, ha utaznék és mindig jönne egy olyan, akit ismerek, mert a multban ártottam neki és ahol leszállnék és pont utánam jönne, felmerülne, hogy nem e engem követ, azonban nehéz lenne bizonyítani, hogy engem követ, mert mivan, ha pont arra van az útja neki is.

2022. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
A gázspray használatához pedig jogom van.
2022. máj. 21. 13:41
 14/20 anonim ***** válasza:
Na mondd akkor a jogod. Hallgatlak. Kíváncsi vagyok mit írsz :)
2022. máj. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Képzeld mi lett volna, ha elszorítja a vénámat a karomban az a kigyúrt állat.
2022. máj. 21. 14:12
 16/20 anonim ***** válasza:

Elzsibbadt volna a kisujjad?


Ennyi az indokod a gázspray használathoz? Mert ez a tipp nem nyert.

Még kettőt próbálkozz.

2022. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Konkrét jogot mondj, ha már arra hivatkozol. Hogy mi jogod van használni. Mert így, hogy "kigyúrt állat megszorította a kezecskémet", az nem válasz.
2022. máj. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Észlelitek hogy magával beszélget ez az ökör?:D
2022. máj. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

💪

[link]

2022. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Na jó, bevallom, itt cosplayeltem, utánoztam a Levikét.
2022. aug. 19. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!