Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A nyomozó úgy gondolta, azt...

A nyomozó úgy gondolta, azt gondolta, hogy úgyis én vagyok az elkövető, vagy nem tudta, esetleg lehet gondolta, hogy nem-e én, de lehet nem, hanem más az elkövető?

Figyelt kérdés

A múlthéten tanúkihallgatáson vtam és, amikor bementünk az irodába, egyből mondta, hogy tanúként leszek kihallgatva, adataim mondjam, tehát nem kezdett el beszélgetni, mert tudják, hogy nálam az nem működik, mert tudják, hogy ismerem a taktikai módszereiket.


A lényeg, hogy kihallgatás előtt mondta, hogy azért hallgat ki, mert a kis Kossuth gimiben volt egy lopás ahol kislányok edzenek, de takarítónőtől loptak és én aznap este jártam ott.


Mondtam a nyomozónak, hogy mivel több lopás is volt ellenem az Önök hatóságánál folyamatban, az egyikben letartóztatásban voltam, így biztos azt hiszik, hogy ebből a gimiből is én loptam.


Erre a nyomozó azt mondta, hogy "Uram, senki nem mondta, hogy maga lopott, a multja, hogy volt nálunk ügye, meg volt bv-ben, az hogy jön ehhez az ügyhöz. Uram, senki nem állítja, hogy maga lopott a gimiből, csak ott járt és ki kell Önt mint tanút hallgatni, hogy nem e látott gyanús személyt, mert járt ott." Ezt így mondta a nyomozó.


Kérdésem az lenne, hogy magába a nyomozó lehet gondolta, hogy "Biztos te voltál, hisz voltak ügyeid ugyanilyenek, me ott jártál", azaz lehet gondolta azt, hogy szerinte én vagyok az elkövető, és csak azt mutatta, hogy Ő nem engem hisz elkövetőnek, vagy komolyan magában is úgy volt vele, hogy lehet nem ez az ember az elkövető, de ki kill mint tanút hallgatni?



Amúgy ebből a gimiből tényleg nem loptam.



2022. máj. 24. 19:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
Tudja, hogy te voltál, csak nem fogja a szemedbe mondani, mert azt is tudja, hogy a rengeteg ugyanilyen eseted miatt fennáll a szökés esélye.
2022. máj. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem trollkodás ez a kérdés, akkor viszont nemte vagy a legélesebb kés a fiókban.


Amúgy ebből a gimiből tényleg nem loptam. - főleg ezután a kijelentés után.

2022. máj. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Levike,mész a börtönbe.
2022. máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Tehát totálra tudja, hogy én voltam. Akkor miért is nem mondta azt, hogy tanúként idéztük, de gyanúsítottként hallgatjuk ki, mert TUDJUK, HOGY MAGA VOLT. Ha tudják, hogy èn voltam, akkor nincs olyan, hogy nem mondják a szemembe, hanem de igen a szemembe mondanák, hogy gyanúsítottként hallgatjuk ki, mert megalapozottan gyanúsítható ezzel.
2022. máj. 24. 19:43
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Levike. Szabad tudni milyen iskolákat végeztél?
2022. máj. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Levike megint nem vette be a gyógyszereit.
2022. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Levigyula, te azt hiszed tudod hogyan működik egy tanú vagy egy terhelti kihallgatás.

Attól mert az asztal egyik oldalán ültél, még halvány lila fingod sincs arról, hogy az asztal túlsó felén hogyan is kell ezt csinálni.

Amivel nincs is egyáltalán semmi gond, hiszen nem vagy rendőr, és jogász sem.

De ezek a fejedben VÉLT dolgok már nagyon meredekek, én a bíróság helyében már réges régen kényszergyógykezelést rendeltem volna el neked.


Tanúkihallgatáson voltál és teljes mértékben úgy kis kezeltek, mint tanút.

Mi ezzel a további problémád?

Kit érdekel, hogy mit gondolt a nyomozó? Lehet hogy a jk készítése közben azon gondolkodott, hogy miután ezt a szerencsétlen majom végre kipenderedik a kapitányságról, akkor cukorral vagy tejjel igya majd a délutáni kávéját...


De Levike kérlek szépen fejezd már be ezeket a fiktív gondolatokat a süteményes ügyészről, az elefántokról, a villamosról, meg a nyomozó áthallatszó gondolatairól.


Lassan már azon gondolkodom, hogy a saját érdekedben továbbítani fogom az összes kérdésed képernyőfotóját a Debreceni hatóságoknak (bíróság, ugyeszseg, nyomozó hatóság), mert te nem csak egy egyszerű piti rabló tolvaj vagy, hanem egy szerencsétlen, mentálisan beteg ember, akit másképp kéne kezelni, mint egy átlagos állampolgárt.

2022. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#5 A 8-at végeztem el csak, de hála a fejlődésnek, a világnak, az internetnek, nagyon sok mindent olvasok látok és nem egy buta ember vagyok, annak ellenére, hogy betegelmés vagyok.


#7 Továbbítsd a debreceni hatóságoknak nyugodtan, kit érdekel. A gyakorin írt dolgok semmit nem bizonyítanak egy hivatalos eljáásban, ahol rengeteg felhasználó sok hülyeséget ír.


Ha valaki ide kiírna egy olyan kérdést, hogy az előbb megölte az élettársát, nem bukik e le. Tudod mi lenne, az lenne, hogy hiába továbbítaná vki a kérdést azonnal a hatóságoknak, semmi nem lenne, nem indulna vizsgálat hanem a moderátorok törölnék a kérdést. Hiszen szórakozásból is feltesz ide vki olyan kérdéseket is ami nem ii igaz, nem történt meg.


Amúgy ki vagy te, hogy továbbítanad a kérdéseket a hatóságoknak? Ki vagy te?

2022. máj. 24. 21:43
 9/21 anonim ***** válasza:

Na végre egy szakmabeli #7.

Az a baj még olyan jogerős ítélet se született sajnos ez lehetséges lenne, a másik meg hogy elvileg elméztették és csak simán hülye…

2022. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Azt írtam, hogy "lassan már azon gondolkodom, hogy..."


Tehát már nemsokára több ilyen kérdés után el fogok jutni arra a szintre, hogy olyan GONDOLATAIM fognak támadni, amiben elküldeném debrecenbe ezeket a sz*rokat.


De nem fogom továbbítani, nem kell fosni.


És ha már itt tartunk, te ki vagy, hogy hivatalos személyekről írogatsz mindenféle valótlan, becsület csorbítására alkalmas dolgot úgy, hogy még ki is emeled, miről ismerhető fel a személy?

Sőt, hab a tortán, hogy a múltkori jegyzőkönyvből nemhogy a saját nevedet nem szedted ki, hanem 3 olyan ember nevét is a nagy nyilvánosság számára közkinccsé tetted, akik egy nem publikus ügyben vettek részt.

Mert a gyakoriról torolve lett, igen. De az interneten még fenn van, csak szólok.

Ezt ha a fenti három személy közül valamelyik megtalálja, azzal nagy bajba fogsz kerülni.

2022. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!