Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Németországból érkezett...

Németországból érkezett levelet miért nyit fel fizikálisan a vámhatóság?

Figyelt kérdés
Kézhez kapás után láttam, hogy vámpecsét került rá, illetve hogy egyértelműen vissza lett ragasztva a boríték. A levelem (nem csomag) tartalma egy képeslap és egy ajándék tábla csoki volt, az utóbbit szintúgy kinyitották. Tudtommal EUn belül nincs vámkezelés, de még ha lenne is, akkor sem egy sima levélre. Van egyáltalán ehhez joguk? Nem vagyok egy idegeskedős típus de emiatt most eléggé fel vagyok háborodva. A válaszokat előre is köszönöm!

2022. máj. 27. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert az ördög nem alszik. Németország a nácizmus szülőhazája és ebben a feszült politikai helyzetben nem árt az óvatosság.
2022. máj. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyanúsnak találják, igen van joguk.
2022. máj. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Drogot meg hasonló dolgokat keresnek, ha a röntgen alatt gyanúsnak látják akkor felbonthatják.
2022. máj. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az osztrák bankomból levélben küldött bankkártyák voltak állandóan gyanúsak🙄
2022. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
#5 Easy tesó. Azért van neki saját osztrák bankja, hogy újraalkossa a monarchiát.
2022. máj. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Baszki az én német, osztrák gyorshajtásaimat sosem nyitják fel, pedig havonta jön :)
2022. máj. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BlackSword ***** válasza:
Igen, van joguk hozzá, amennyiben gyanúsnak ítélik meg... a levelet is...
2022. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!