Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A társasági egyenruhát viselő...

A társasági egyenruhát viselő rendőrnél van fegyver?

Figyelt kérdés

2022. jún. 2. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Igen, Levike.
2022. jún. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Bizony Gyula,rád vadásznak.
2022. jún. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Elmagyarázná valaki, hogy ki is az a híres "Levike"?

Mert nem csak a gyakorin van a rendőrség kategófiánál minden kérdésb kommentjében ez a név, hanem ha google keresőbe beírom, hogy "Levike" egyből a gyakorikérdések oldalt dobja ki az elsők között ráadásul, hogy ott van olyan név, hogy "Levike".

2022. jún. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem
2022. jún. 3. 02:07
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Van nála fegyver, vagyis hivatalosan lenni kell.
2022. jún. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
#3 egy autista bűnöző aki vagyon ellen bűncselekményekből (lopások rablások) tartja fent magát. Lassan börtönbe vonul de addig még itt boldogít minket. Esetenként aggressziv, rátámadba az őt gyanúsító hivatalos személyekre mert őt hagyják békén hadd lopkodjon. Legutóbb takarítónőtől meg gyerekektől lopott szintén egy öltözőből.
2022. jún. 3. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

#6-os- os kiegészíteném azzal, hogy a srác mentális beteg, az amiket leírt csak a fantáziájában és az álmaiban létezik.

Diagnosztizált mentális beteg tévképzetekkel.

Ártalmatlan egyébként, max egész életében egy csokit lophatott el és lebukott szerintem azóta vannak a "bűnözői múltja". 😂

2022. jún. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olvastam a kommenteket, szerintem Levikének soha nem volt rendőrségi ügye, csak egy unatkozó, aki hazudik.
2022. jún. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok levike.


#6 ügyészasszony!


Honnan tudod, hogy takarítónőtől loptam, holott nem is igaz és a hatóság sem tudja bizonyítani?

2022. jún. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!