Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnek magannyomozo lenni....

Szeretnek magannyomozo lenni. Szerintetek ez lehetseges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mar reg ota szeretnek maganyomozo lenni,ez az almom :)

De nem tudom hogyan kene megvalositani ezt ... Nem tudnatok segiteni, a kerdeseimben ?

Hogy:

-hogyan kell sajat irodat alakitani ? (azt berelem vagy mi , ill. az mennyibe kerul? )

-milyen tanulonak kell lenni hozza?

-mennyit keres?

-milyen iskolakat kell kijarni?

-utanna hogyan tovann ? (az iskolak utan,amikor kijartad oket )

-ha mar magannyomozo vagyok (tegyuk fel) , akkor a kutyuket pl. poloskakat , azokat meglehet venni egyszeru boltokban is ? Olcson ?


Koszonom-aki normalisan valszol :)



2016. jan. 7. 17:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Nem a 80-as évek kémfilmjeiből kellene tájékozódni, kicsit olvass utána és tedd fel a kérdést később.
2016. jan. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Általában ezek rendőrökből lesznek. 30-35 alatti magánnyomozó nincsen, mert nem bíznak meg a fiatalokban az emberek.
2016. jan. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Már megbocsáss, de ahhoz, hogy magánnyomozó legyél, többek között jó logikával kell rendelkezned.

Az eldő feladatot máris feladom Neked: tedd időrendi és logikai sorrendbe a kérdéseidet!


Ugyanis a:

"milyen iskolakat kell kijarni?"

hamarabb van, mint az irodabérlés meg a mennyit keres.


Ha meg a legolcsóbb kütyüket akarod megvenni, az megint nem jó szempont, ugyanis egy magánnyomozó nem a legolcsóbbat, hanem a legmegbízhatóbbat, a legtöbbet tudót fogja megvenni.

Szóval van még mit tanulnod... :-)

2016. jan. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
51%
Magánnyomozónak nincs joga lehallgatni senkit, ergó nem veszel poloskát.
2016. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
Ez kb olyan szinten komolyan vehető dolog, mikor egy gyerek azt mondja hogy ő űrhajós akar lenni. Majd idősebb leszel aztán kinövöd. :D Magán nyomozó. :D
2016. jan. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
64%

[link]


Ha nem ex-zsaru vagy,akkor kitörölheted vele!


Egy SÜN.

2016. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen az eddigi valaszokat :) tanultam beloluk valamennyit .

De en tenyleg magannyomozo szeretnek lenni ez volt a gyerekkori almom is ,ezert tettem fel a kerdeseket,mert en EZT A SZAKAMAT AKAROM ! :) ...


Amugy ,ha pontosan nem tudok valamit pl. a hazassag ugyben a megcsalast,akkor miert nem hasznalhatnam a poloskat ?

Mert nem tudom ugy, ha nem hasznalom,hogy mit mondanak akkor...

Es ugy meg nem megyek vele biztosra . Es a magannyomozonak biztosra kell mennie (mindenbe, ha megvan bizva)


meg meg 1 kerdesem lenne !

Hogyan erted azt,hogy 30-35 alatt "nem biznak meg a fiatalokban" ??

Mitcsinalna a (30-35 alatti ember) ,hogy nem biznak meg bennuk ? (meg MAJD en azt szeretnem hogy bizzanak meg bennem , nem azt hogy nem )

szoval ,haa valaszolsz-ebbol is tanulok :)


Koszonom szepen megegyszer mindenkinek-akik valaszoltak <3 :)

2016. jan. 8. 16:32
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

Azért nem hallgathatsz le senkit, mert a magánnyomozó nem bűnüldőző szerv. Amihez a rendőrségnek -gyakran csak bírói végzést követően- joga van, ahhoz a magánnyomozónak nincs.

Többek között ezért írtam, hogy olvass utána, ne B-kategóriás krimikből tájékozódj.

2016. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%
Nem akarlak elkeseríteni kedves kérdező de kb 99% hogy belőled nem lesz magánnyomozó.
2016. jan. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

LEHALLGATHAT!


Amennyiben a objektum (lakás,ház,kocsi,iroda,...)legalább az egyik tulaja ezt ÍRÁSBAN engedélyezi!


Egy SÜN

2016. jan. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!