Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Valakinek intim képei vannak...

Valakinek intim képei vannak rólam. Fenyeget. mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Kéri, hogy küldjek neki egy hatalmas pénzösszeget, vagy ha nem, elküldi a képeim a rendőrségnek.

Nekem azt állította, hogy külföldön él. Lehet a neve sem az igazi, mivel netről ismerem csak.



2022. jún. 4. 19:52
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Sziasztok, Nigériában él a csávó. Megtudtam a telefonszáma alapjan
2022. jún. 5. 17:28
 22/25 anonim ***** válasza:
90%
Akkor tuti kamu.
2022. jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

21/22

PONT NIGÉRIA AZ AZ ORSZÁG, AHOL általában ezek MEGÉLHETÉSI CSALÓK EZZEL A MÓDSZERREL !

2022. jún. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Engem is ugyanezzel zsaroltak és szintén egy nigériai csávó volt. Én letiltottam és végülis nem küldte el senkinek sem. Szerintem ilyenkor nem érdemes pénzt küldeni, mert akkor csak további összegeket fog követelni. Rendőrségre nem tudom mennyire érdemes menni ilyen ügyben, szerintem nem nagyon foglalkoznak vele, így hogy a világ másik pontján van az illető.
2022. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kamu. De amúgy akkor is felesleges pénzt küldeni, ha mondjuk nem lenne kamu és tényleg rendelkezik a képekkel. Semmilyen esély nincs arra, hogy kitörölné őket, ha fizetnél. Ha fizetsz újabb és újabb összegeket kérne. Ilyenkor csak annyit kell tenni, hogy ossza meg. Mi van akkor? Nem fog semmi sem történni. A neten mindenki pont leszarja, hogy ki van a képeken.
2022. júl. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!