Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mire számítsak az eset után?

Mire számítsak az eset után?

Figyelt kérdés
A napokban (nem írom melyik) városban voltam, vennem kellett városibusz jegyet, voltak ott fiatal gyerekek, elindultam az aluljáró felé, utánam jöttek, öten voltak olyan 15-16 év körüliek körbe álltak és az egyik bicskával hadonászva követelte a tárcám, próbáltam elmenni de nem sikerült és összerugdostam mindet. Persze az arra járók rendőrt hívtak és felvették az adatokat. Tudom hogy helytelenül reagáltam de mégis mire számítsak gondolom én ütöm meg a bokám, én 33 éves vagyok ha ez számít bármit

2022. jún. 5. 22:48
1 2
 1/19 árokpart ***** válasza:
46%
Az ilyen és hasonló eseteket el lehet úgy kerülni, hogy ha vidékre mész és főleg esetleg kétes közbiztonságú városba, hogy mindig tartasz magadnál egy gázsprét és akkor még csak hozzájuk sem kell nyúlni, lefújod őket és gyorsan odébbálsz. Vagy veszel egy nem nagy értékű gázpisztolyt és kiváltod rá a viselési engedélyt és ha hasonló szituba kerülsz akkor nem fenyegetőzni, nem hősködni, hanem gyorsan tüzet nyitasz és elszaladsz a helyszínről.
2022. jún. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 árokpart ***** válasza:
44%
Ilyenkor egyik esetben sem sérülnek meg pusztán a gáztól egy kicsit prüsszkölnek, leblokkolja őket és közben szépen el tudsz menekülni és legalább nem követsz el testi sértést.
2022. jún. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van de sajnos már megtörtént és van aki azt mondta hogy jóra ne számítsak
2022. jún. 5. 23:03
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

Jogos önvédelem volt, nem kell tartanod semmitől.

Hacsak nem hazudnak be valamit, de ha voltak szemtanúk (esetleg biztonsági kamera is), úgy nehéz lesz hazudniuk.

Akkor lehet gond, hogyha esetleg valami harcművész vagy.

2022. jún. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok harcművész, kamera nem volt de szemtanú több is, én is attól tartok hogy hazudni fognak valamit. Nem akartam bántani őket de magától a szituációtól egyszerűen elborult az agyam
2022. jún. 5. 23:21
 6/19 anonim ***** válasza:
52%

Attól függöen hogy milyen kár okoztál bennük,és mit mondanak.

És ha látleletvolt-e.

Mivel mondjuk elég annyi hogy megvágjon,vagy esetleg megkarmoljon.

Szerezz egy jó ügyvédet!

Mivel ezt nem olyan könnyü megmondani.

2022. jún. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Akármi is lesz a vége, az erkölcsi győztese Te vagy ennek a történetnek. Maximális tiszteletem!
2022. jún. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

Árokpart! Szép és jót írsz, én voltam hasonló helyzetben. Életveszélyesen megtámadtak, totál telefújtam gázspray-vel a támadó pofáját. Érted, aki életveszélyesen megtámadott, azt is mondta, hogy megöl, lefújtam és mégis én vagyok a terhelt ő pedig a sértett. Most ott tartunk, hogy letöltendő börtönt kér rám az ügyészség.

Hogy rhadjanak meg a magyar hatóságok.

2022. jún. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%
Undorító ez a rendszer. A bűnöző bármit megtehet, felmentik nehéz gyerekkor meg hátrányos helyzet miatt, a tisztességes ember meg csak megvédi magát, aztán börtönbe akarják csukni.
2022. jún. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Neurotech ***** válasza:
63%
" Összerugdostam mindet" Ezt hogy értsem? Miután majdnem az osszeset osszerugdostad es fekudt a foldon az utolsó is nekedment mint a "Sárkàny színrelép" nél?
2022. jún. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!