Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mire számítsak az eset után?

Mire számítsak az eset után?

Figyelt kérdés
A napokban (nem írom melyik) városban voltam, vennem kellett városibusz jegyet, voltak ott fiatal gyerekek, elindultam az aluljáró felé, utánam jöttek, öten voltak olyan 15-16 év körüliek körbe álltak és az egyik bicskával hadonászva követelte a tárcám, próbáltam elmenni de nem sikerült és összerugdostam mindet. Persze az arra járók rendőrt hívtak és felvették az adatokat. Tudom hogy helytelenül reagáltam de mégis mire számítsak gondolom én ütöm meg a bokám, én 33 éves vagyok ha ez számít bármit

2022. jún. 5. 22:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%
Aham...5 késes kamaszt egymagad lerugdostál. Hihető.
2022. jún. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%

Jogos önvédelem.

Azért lehet, hogy egy jó ügyvéd nem árt, mert a retkek majd egybehangzóan fognak hazudni, de ha a szüleik a közelben álldogáltak (nekik adták volna oda a rabolt holmit), akkor ők is hazudni fognak, mint a vízfolyás. És akkor lesz 15 vallomás a tiéddel szemben.

2022. jún. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
55%
Én sem értem ezt a szitut, hogy őszinte legyek, úgy meg nehéz mit mondani.
2022. jún. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Csak az egyiknél volt bicska, elkartam menni de körbe álltak akinél a bicska volt azt mellbe rúgtam hanyatesett, kettő nekem ugrott kettő elszaladt, csak a hiba az volt részemről hogy még bele rugtam a földön fekvőbe miután a nyakamba ugrott hátulról és földhöz vágtam aztán ugye vitt a düh
2022. jún. 6. 12:09
 15/19 anonim ***** válasza:
34%

Ez nem olyan könnyü megmondani,ahogy mondtam,mivel:

Nem tudom hogy történt a esett,de ha mondjuk neked már oda húztak,meg stb,meg okozott olyan nyomott hogy 8 napon túlgyógyuló legyen,akkor bármit lehet hazudni.

Mivel ilyen nagy "vagány" gyerekek úgyse fogják megmondani a igazságot,biszont bíró se olyan hülye hogy kinek higyjen,vagyis ahogy elmondásodból kifolyásodot:

Oda ment 6 kölyök,egyik bicskával fenyegetőzött,másik 2 elment,1-ik meg belevert a fejedbe,és te ott verted ki a belét a egyiknek.

2022. jún. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Most vissza gondolva az egészre még mindig nem tudom mi lett volna az ésszerű döntés a rendőr szerint hiba volt bántalmazni őket mert ők csak fenyegetőztek hát ez nekem már bonyolult lehet oda kellett volna adni a tárcám és feljelentést tenni vagy nem tudom
2022. jún. 6. 12:39
 17/19 árokpart ***** válasza:
75%
Nem is értem, hogy a rendőrnek is egyáltalán miért kétséges, hogy neked volt igazad és miért védi őket. Elképesztő!
2022. jún. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

16

Egyszerű,annyi elég annnyi hogy megmondod a igazat.

Vagyis röviden:

Mentél haza,és jöttek hozzád műmájerkedni,és csak védted magad.

Mert mivel most bíró mit fog elhinni?

Fiatalok még az hazudják hogy te részegen beléjük kötöttél és egyiket rángatad..

De amúgy annyi éri meg mondani,ami írtam:

Hogy mivel látlelet is elég bizonyíték,és mivel kicsit megspékelheted a sztorit hogy így meg amúgy volt...

2022. jún. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 kretens ***** válasza:
Itt gondolom megvizsgálják a fiatalok előéletét.Ha van már priuszuk neked pedig semmilyen összeütközésed nem volt a törvényekkel akkor nyert ügyed lehet.Nos igen ez egy nagyon bonyolult dolog.Ha elémállnak többen akkor én látom a tekinteteket a szándékot.Ez egy ördögi kör.Vajon várjam meg mig megütnek és védekezésképtelenné válok vagy én támadjak önvédelemből?Legtöbb esetben az adja a megoldást vagyis hogy ki volt a támadó és ki volt a sértett főleg ha csoportos támadás kivédése céljából én támadok hogy legyen esélyem elfutni hogy figyelembe veszik az egyének fizikai felépitését.Tudok olyanról ahol egy 69-kilós embert többen körbeálltak olyanok akik 20-30 kilóval nehezebbek voltak és kihasználta azt a phszihikai előnyt hogy gyengének ijettnek mutatta magát majd egy váratlan pillanatban nekiment az egyiknek és volt helye elfutni.Persze aki elesett rosszul esett és csonttörést szenvedett.Hát persze hogy a támadóknak állt feljebb de végül mégis csak rájöttek hogy ők hány kilósak voltak a megtámadott meg milyen sovány és vesztettek.
2022. aug. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!