Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szemtelenség volt a rendőrsége...

Szemtelenség volt a rendőrségen nyitva hagyni a vízcsapot?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm tanúkihallgatáson volt, (be volt idézve) és előtte az ügyfélmosdóba volt, már az is a biztonsági kapun belül van, ahol már csak ügyfél kísérettel mehet és mondta, hogy a vízcsapot nem zárta el, úgy hagyta hadd folyjon. Nos az ügyfélmosdóba elég ritkán megy be ügyfél, az ha nem vették észre valszeg délutánig ott folyhatott míg a takarítónő nem ment takarítani. Azt mondta azért hagyta úgy, mert nagyon haragszik a rendőrségre.


Nos ez amúgy lehet nem is igaz, lehet csak ugrat az ismerősöm, de ha tényleg úgy hagyta folyva a csapot, szemtelenség volt, vagy nem is veszik fel ezt a rendőrök, nem foglalkoznak vele, elzárják és kész?



2022. jún. 8. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy tróger proli az ismerősöd.


Megjegyzem, a rendőrség állami fenntartású, tehát az adóból megy.


Legközelebb ha látod keverj már le neki egy taslit a nevemben, jó? Köszi.

2022. jún. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindegy ki csinálta (már ha nem egy újabb Levike fiktív kérdés), ezzel kb. a saját szegénységi bizonyítványát mutatta meg, mennyire ostoba.

Gondolod a rendőrök saját zsebből fizetik a víz számlát? Elárulom: adóforintokból.

2022. jún. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb. annyi esze lehetett, mint Marv-nak a Reszkessetek, betörőkből... :)
2022. jún. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet túl eszes. Adófizetők fizetik az ottani fizet. ;)
2022. jún. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Levike,ezzel putyint segítetted!!!!!!!!!
2022. jún. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem, mert én sem csípem a zsarukat, de teljesen más vagyok mint ő. Én még ingyen önkéntesen is azon vagyok, hogy ha meglátok valahol valamit, vagy valakit, hogy segíteni kéne, segítek. Tegnap pl egy intézményben voltam vagyis már tegnapelőtt:) és a portáskisasszony megkért, hogy ha megyek el nyissam ki az ablakokat, segítek annyit, mondom persze. Kinyitogattam mert mondta, hogy mostmár éjjel nappal hadd legyen nyitva, mert meleg van a folyosón. Ezen felűl, ha láttam volna, hogy folyik vagy csepeg valahol a csap, elzárom. Ha a szemetes ki van borulva, felszedem és beleteszem ahonnan kiborult, utána jól kezetmosok.

Ilyen különbség van köztünk.

2022. jún. 9. 01:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kérdésekben vajon miért mindig másról van szó, de nyugi hatalmas bosszút álltál...
2022. jún. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez levike. Megismerhető az az idegesítő stílusa. Olyan pofont kellett volna lekeverni neki mint az állat. Persze h nyitva hagyja mert fingja nincs mi az hogy adózni mert autista és le van százalékolva. Anyja tartja el, de azért lopkodni azért megy és azért utálja a rendőröket mert gonoszak és bebuktatták. Igazi kos szerencsétlen
2022. jún. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Levigyula, nem hogy a zsaurukat nem tudod átverni ezzel a szöveggel, de még az átlag internetezőt sem. :D


Legközelebb írd úgy a kérdést, hogy a "szomszédom unokatestvérének a macskájának a gondozója" úgy már talán elhisszük.


Amúgy elképzelem ahogy a Nagy Bé Gyula lázad és úgy hagyja a csapot. (Csak lassan csepegve\csordogálva, mert ő már jó fiú) :D

2022. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Van egy gyerek, aki sokat lopkodott, mígnem letartóztatták, de idén január 13-án szabadult. Amikor bekerült a debreceni börtönbe, akkor már a rendőrök is megjegyezték, hogy amióta ez az ember bent van, nincsennek öltözői lopások. Kijött január 13-án. A rendőrök 100%-ra azt is észrevehetik, mit írunk most??? Június 9., azaz amióta lassan 5 hónapja kint van szabadlábon, azóta sincsennek öltözői lopások, oké amikor kijötg jan.13-án, utána jan.20 körűl, rá egy hétre volt egy olyan lopás, aznap a gyerek járt a suliba, de nincs rá garancia, hogy ő lopott. Ebben az ügyben a nyomozóhatóság május 16-án tanúként hallgatta ki a gyereket.

Nézzük: január 20. körűl befutott egy lopási feljelentés a rendőrségre, de azóta se. Elmondható tehát, hogy amíg bent volt a gyerek, addig nem voltak öltözői lopàsok, amióta kijött, azóta sem. Nincsennek öltözöi lopások mostmár ez észreveszik a nyomozók is, és nyilván nem hülyék, gondolják biztos, hogy a gyerek mostmár nem lop, meghúzza magát. Volt az az egy január 20-ai amivel kapcsolatba lehet hozni, de az nem biztos, hogy a gyerek volt. Egyszóval nincsennek lopások, mióta kint van a gyerek azóta sem.


A 8. válaszoló pedig nagyon jól gondolja meg mit ír legközelebb, mert most a kommentjében hamisan vádolt egy embert. És mivel a 8. válaszoló igaz? hivatalos személy, ha ebből feljelentés van, ip cím alapján megtalálják eljut odáig, hogy elítélik, így ő súlyosabb ítéletet kap mint egy átlagember hamis vádért, mert ha hivatalos személy követ el bűncselekményt, jobban megbüntetik mint egy átlagembert.

2022. jún. 9. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!