Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vádlottként egy bűnügy vége...

Vádlottként egy bűnügy vége felé érdemes még új kirendelt védőt kérni a bíróságtól, mert a jelenlegi nagyon szemtelen vagy már most nem mennek bele?

Figyelt kérdés

Ma voltam egy büntetőtárgyaláson vádlottként, és mivel új körülmény merűlt fel, a bírónő nem merte megtenni, hogy a lerbeszédekbe belekezdjen, mert már nem fért volna bele 16 óráig, így a perbeszédek, utolsó szó joga és az ítélethirdetésre a tárgyalást elnapolta április 27-re.


Tekintettel arra, hogy a vádlott az ügyvédjével a bíróságon kívűl, bármikor értekezhet, amikor kijöttünk a bíróságról, még szóltam az ügyvédhez, hogy "ügyvédúr, még egy pillanat, zavarok egy percet egy kérdésem lenne még". Erre az ügyvéd azt mondta, hogy " igen zavar" Azt mondta, hogy "De mondja" . Kérdeztem, hogy edzembejutott, hogy elfelejtettem mondani, hogy a poligráfos vizsgálatot-mivel annak nem lehet hazudni, elfelejtettem bent mondani a bírónőnek és, hogy még erre április 27-én sor kerülhet-e. Azt mondta, hogy "Hát majd mondani kell, van szája". Minthogy segített volna, hogy még ezt majd indítványozzuk, segítek önnek, mert a védője vagyok. Szerintem ez lett volna normális. Utána kijött a könny a szememből, hogy egy ügyvéd, aki pénzt kap 6 ezret óránként a munkáért, hogy lehet ilyen szemtelen. Arra nem gondol, hogy segíteni kéne nekem, mert a védőm és 140 kilométerről, messziről jöttem.


Még az utolsó tárgyalásra majd lehet új kirendelt védőt kérni, vagy mivel már a vége felé jár az ügy, így nem lehet?


Azt nem tudom, hogy minden vádlottal, aki mellé ki van rendelve, ilyen vagy csak velem. Valamiért nagyon a begyében vagyok.



2021. márc. 2. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:
En megertem az ügyvédet Levike. Rajott hogy mekkora egy teher vagy a társadalomra és persze hogy beleszarik az ügyedbe. Azt mondom, jol tette.
2021. márc. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!