Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Aki már került kapcsolatba a...

Aki már került kapcsolatba a Rendőrséggel (akár sértettként, akár elkövetőként) miket tapasztalt? Milyen vélemény alakult ki benne a rendőrökről?

Figyelt kérdés

2022. jún. 25. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Én sértett voltam. Zaklatási ügy(nem, nem a sima hívogató meg a házad elé álló). Gyorsan, alaposan jártak el. Normálisak voltak. Régebben pedig egy parkban italoztunk és ki hívták ránk a zsarukat. Határozottan, de nem bunkón elküldtek minket onnan. Nekem nincs velük bajom. Persze biztos van olyan is közöttük, aki nem való oda és túl sokat hisz magáról...
2022. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

Felesleges pénztemető az összes, jobban járnánk ha nem is lennének. Nagypofájú, beképzelt majmok gyülekezete, akik csak akkor hajlandóak cselekedni, ha abból hasznuk van.


Igen, komolyan ez alakult ki bennem.

2022. jún. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Szintén sértettként feljelentést tettem károkozás miatt.

Csak a rendőrség portájáig jutottam, mert ügyelet idején mentem (hétvégén) és mindkét nap pont amikor kint voltak az ügyeletesek terepen.

A portán lévő mindkét rendőr nagyon segítőkész volt és valójában online meg lehetett csinálni a feljelentést. Segítséget kaptam hogyan csináljam, még telefonszámot is ahol ha kell segítenek még, de nem kellett. Pár nappal később fel is hívott aki az ügyet megkapta, csinálták amit kellett.

Sajnos nem lett meg a károkozó de ez nem rajtuk múlt.

Korábban volt hogy igazoltatták ellenőrzésen sofőrként. Udvarias volt a rendőr, normális.

Egyszer nem álltam meg a stop táblánál, pár méterre ott voltak a rendőrök, lekapták. Tök normálisak voltak, megbeszéltük hogy mit hibáztam, mi a következménye, majd látta a gyereküléseket a kocsiban és a lehető legalacsonyabb birságot kaptam.

2006-ban rálőttek a hazafelé sétáló testvéremre Budapesten, holott azt se tudta hogy valami balhé van, nem politizált soha addig. Csak rossz helyen volt. Akkor nagyon rossz véleménnyel voltam a rendőrségről. De az utóbbi időben változott a felső irányítás, az utasítások, és ez látszik is a rendőrök viselkedésén.

2022. jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 árokpart ***** válasza:
81%
2-es Ez a megállapítás kb. 30 évvel ezelőtt lehet, hogy igaz volt( nem tudom nem volt dolgom velük még fiatal voltam és szerencsére most sincsen és nem is volt), de ezek a fiatal rendőr srácok ás lányok maximálisan intelligensek és empatikusak is legyen az járőr vagy nyomozó.
2022. jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Vegyes. A tapasztalat az, hogy többnyire nagy ívben tesznek mindenre, a lényeg, hogy ne kelljen dolgozni. Sajnos két olyan ügyem is van, ahol megkárosítottak, rengeteg feljelentés is érkezett az elkövetők ellen, mégsem tett semmit a rendőrsé, hogy felderítse az ügyet.
2022. jún. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!