Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Fiatal nöi rendőrök is tudnak...

Fiatal nöi rendőrök is tudnak ilyen manővert csinálni?

Figyelt kérdés
Tegnap estefelé egy négysávos útszakaszon jött a rendőrkocsi kb. 60-nal, egyszer csak lassít, de nem sokat, bekapcsolta a villogó megkülönböztető jelzést, gyorsan az út közepén visszafordult ellentétes irányba. Ahogy lassított, már meg is fordult 180 fokban. Hirtelen, kb 50-nel, kis kanyarban, amit csak sportkocsival szoktak csinálni. Kér roma nőt láttak és azért fordultak vissza. Ket 50 év körüli férfi rendőr űlt a kocsiban. Szoktam látni, hogy fiatal 20-21 éves rendőrjárőrnők is dolgoznak, van hogy ők vezetik a kocsit, a férfi öregebb társa pedig a jobb oldalon ül. Ilyen szituációbam amit leírtam, hogy nagyobb sebességgel hirteleneg kell fordulni 180 fokot, egy 20-21 éves rendőrjárőrnő is meg tudná csinálni? Ez am veszélyes.

2022. jún. 26. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valaki 20 évesen is vezethet jól, más meg 60 évesen is rosszul, nem a kortól függ
2022. jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha megtanulja hogy kell csinalni, akkor miert ne tudna csinalni ilyet?

Talan a nok kozott kisebb szazalekban, mert ok fiatal eletuk soran altalaban kevesbe szereznek ismeretet, rutint ilyen teren. Mas az erdeklodesi koruk.

2022. jún. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Persze, mi köze ennek az életkorhoz meg a nemhez?! Az egyik legjobb sofőr aki mellett ültem az egy volt barátnőm, nem volt még 20 éves. Először halálfélelmem volt mellette (nekem még jogsim se volt), amíg rá nem jöttem, hogy mennyire hideg fejjel, precízen csinálja a látszólag veszélyes dolgokat. Koccanása se volt tudtommal.
2022. jún. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ilyet 40 éves életkor alatt senki sem tud csinálni, afölött pedig kizárólag férfiak.
2022. jún. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Csak tolatni ne kelljen, mert ott megakadnak a hölgyek🙂
2022. jún. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: Igaz! Anno az oktatóm mondta, hogy egyszerűen másképp működnek. Az ő logikájuk azt mondja, hogy hátramenetben ha tekered a kormányt akkor a másik irányba megy az autó.
2022. jún. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor én félre vagyok kötve, mert én ha lehet, tolatva állok be mindenhova.


N (teherautósofőr)

2022. jún. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
#7: Persze, nem axióma ez.
2022. jún. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!