Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tényleg én lennék Szegeden az...

Tényleg én lennék Szegeden az egyetlen pszihopata?

Figyelt kérdés

Történt 4 éve, hogy hónapok óta zaklattak, fenyegettek Szegeden amikor is végül fel is jelentettek, ezért a Szegedi Járásbíróság folyosóján eltángáltam a 2 értelmi szerzőt....


Azóta megy az adok-kapok, folyamat nyomozást folytat ellenem a szegedi rendőrség, a bíróság magánvádakkal próbálkozott 2019-ig, azóta ezek abba maradtak, de a rendőrség, ügyészség szakadatlanul nyomoz utánam...


A Szegeden élő emberek, körök elkönyveltek engem őrültnek pedig arra nem vette senki a fáradtsáhot, hogy beszélgessen velem vagy megismerjen. Ha én oda mentem vmelyik munkahelyen vkihez, azt én egyből zaklattam meg mindenkire nyomultam...


Nos, akkor nézzük mij történtek az elmúlt 2 hétben:


[link]


Tehát már egy szegedi oldal is elismeri, hogy a szegedi mentalitással nincsen vmi rendben.

Kedvencem az anyuka, aki neki ugrott a tiniknek úgy, hogy közben 2 pici gyerek ült az autójában....


Nos, gondolkozzunk el egy kicsit!


Én elpitsáztam 2 amúgy is slendrián egyént, akiknek se kutyájuk, se macskájuk, nekem sincs gyerekem... ráadásul Ők engem azóta is hegzálnak... én egy pszihopata őrült vagyok....


De másnak szabad dühöngenie Szegeden???



2022. júl. 5. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi van?
2022. júl. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis.Nyugodj csak meg,biztos hogy van még rajtad kívül is jó pár.
2022. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 qkker1 ***** válasza:
100%
Levike sitten, megjött helyette a szegedi zaklató!
2022. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkövettél valamit, légy férfi és vállald a felelősséget, ne másokra mutogass! Ha elvertél valakit, annak jogi következménye van.
2022. júl. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szegedi csak másolja Levikét.

Szerintem valami unatkozó hülyegyerekről van szó, aki meglátta a lehetőséget Levike sztorijaiban.

2022. júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1 hét és megyek Szegedre :))
2022. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nah akkor most momdom, a szegedi kórház nem egy kellemes hely :/ ;)
2022. júl. 5. 21:32
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én szegedi vagyok de nem ismerlek , neked van fehér opel e kadetted ?
2022. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%

Jelen.

Edesanyámat megsúrolta egy kocsi, egy-két karcolással megúszta, bement korházba, ki is jött aznap. Nekem sem kellett több. A kocsit vezető középkorú nő kapott egy kicsit, betörtem az orrát, a kocsijának a szélvédőjét bebaxtam egy kővel, a motorháztetejét behorpasztottam.

En is pszihopata vagyok mások szerint. Cserébe kaptam egy kis felfüggesztett börtönt.

2022. júl. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, nekem!
2022. júl. 5. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!