Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Zalaegerszegen éjjel hány...

Zalaegerszegen éjjel hány rendőrautó járőrözik?

Figyelt kérdés
Közlekedési, közrendvédelmi.

2022. júl. 14. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Civilnek semmi köze hozzá.


Bemehetsz az MRFK -ra is, ugyanez lesz a válasz, csak csúnyábban megfogalmazva.

2022. júl. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tuzifat akarsz lopni?
2022. júl. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kimész pár éjszakára, elkörözgetsz te is a városban, és írod rendszám alapján a rendőrautókat. Kell egy pár alkalmas mintavétel, és meg is lesz a szám, mint válasz.
2022. júl. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1. Nem értem mi a bajod. Hobbim a rendőrautó makettek gyüjtése, rendőrautók fotózása. Mindig ott vagyok minden rendőrnapon. Ezenfelül Rendőrtisztire szeretnék jelentkezni Budapestre.
2022. júl. 15. 18:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól még civil vagy. Ez pedig olyan infó, amit nem lehet kiadni. Pont azért, ahogy azt sem, hogy ezek a járőrök hol szoktak tartózkodni, vagy milyen útvonal alapján mennek.


Én speciel tudom ezeket, de nem-lehet-elmondani.

Capisce?

2022. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor legközelebb, a következő ilyen rendőrségi nyílt napon próbáld meg úgy feltenni a kérdést, hogy egy körülbelül 55 ezres lakosságú városban egy átlagos éjszaka mennyi rendőrautó van az utakon. Az ilyen rendezvényeken általában konstruktívak szoktak lenni. Meg addig is próbálj pár rendőrrel összehaverkodni. Akivel jóban vannak annak biztos hamarabb elárulnak ilyen belsős dolgokat :))
2022. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5. Azt sem lehet kiadni, hogy a városban hány járőrkocsi van.
2022. júl. 16. 15:27
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Azt sem.


De azzal nem is jutsz előrébb (pl. Egy kis kapson van mondjuk 10-15 autó. Ebből szerinted mennyit használnak egy szolgálat alatt egyszerre? 15-öt? Vagy 1-et?

Látod, nem lettél okosabb ettől sem.

2022. júl. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!