Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az amerikai vagy a magyar...

Az amerikai vagy a magyar igazságszolgáltatás jobb?

Figyelt kérdés

2022. júl. 29. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
A norvég.
2022. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Miben mérnéd a jobbat?
2022. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Az amerikai biztosan macerásabb és költségesebb. 12 ülnök hosszú ideig kiesik az életéből. Ezzel együtt nem látszik, hogy megbízható és objektív lenne.
2022. júl. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
a magyar
2022. júl. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 árokpart ***** válasza:
10%
Egyértelműen a magyar.
2022. júl. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Vajon a magyar a jobb, ahol egyetlen ember dönthet el sorsokat, akár úgy is, hogy egy BIZONYÍTÉKOT nem vesz figyelembe "csak úgy", vagy az amerikai, ahol 12 fős grémium dönt, és addig tárgyalnak, amíg nem jutnak EGYHANGÚLAG döntésre.


Szerintem nem kérdés...

2022. júl. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

Ha a demokratikust részt nézzük, akkor egyértelműen az amerikai a 12 fős bízottság miatt, persze kisebb ügyekben nincs rájuk szükség. A magyarral az a baj, hogy szándékosan átláthatatlan, sok kiskapu van benne, a btk akkora könyv hogy embert lehet vele agyonütni, miközben akkora kellene legyen hogy csak egy legyet lehessen vele lecsapni.


Az a baj, hogy a jogászoknak és a jogszabály alkotoknak nem céljuk az egyszerűség, ők a bonyolítás és a csurcsavarás felé mennek el.


Ismeritek a viccet, ami sajnos nem vicc.


Jogász családban az apa átadja a fiának a stafétabotot, 3 nap mulva nagy vidáman beront hozzá a fia. "Apa képzeld megoldottam a Kovács kontra Tóth ügyet." Mire az apa dühösen feláll és egy nagy pofont leken a fiának: "Hülye vagy fiam? 20 éve ebből az ügyből élünk és te most megoldod???"

2022. júl. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 lcadam ***** válasza:
A 6/7-re és 7/7-re rossz választ atam. Félrenyomtam. Mindkettő "hasznos"
2022. aug. 3. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!