Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrségnél mit jelent az...

A rendőrségnél mit jelent az "információvásárlás"?

Figyelt kérdés

2022. júl. 30. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Fizetett tégla
2022. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Shai-Hulud ***** válasza:

Azt, amit gondolsz róla.

A különböző információk beszerzése pénzbe kerül. Nem csak a megszerzéshez szükséges technika, hanem pl. a besúgók javadalmazása, vagy esetleges megvesztegetési pénzek, stb. Vagyis egy információ beszerzése, "megvásárlása" gyakran pontosan kifejezhető pénzben - az erre fordított pénzeket címkézik fel úgy, hogy információvásárlásra fordított összeg.

2022. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mert van egy gyerek akinek a Debreceni Törvényszék Büntetés-Végrehajtási csoportja 2021 októberében elfogatóparancsot adott ki garázdaság miatt.

Tudomásom szerint xy utca, lépcsőház, em/ajtó alatt lakik.

Van két bírósági ügyem, lopás és rablási ügy. Felvettem a kapcsolatot a héten a bv csoporttal, hogy ha egy körözöttet tudok, elmondom hol van, eltörlik e az ügyemet. NEM. Kerestem a kertségi rendőrséget, mondtam, hogy cserébe eltörlik e az ügyet. NEM. Azt mondták, ha tudom, akkor a városi kapitányság közrendvédelmiseket hívjam és ott lehet cserébe ilyen információvásárlasért, hogy pénzt kapok. Fontos megjegyezni, hogy nem díjjkitűzéses körözött. Csak sima, hogy ha bejelentem köszönik szépen.

Itt van, ki van nyomtatva, le van írva utca, szám, emelet, ajtó, szépen feljegyeztem, de ha cserébe nem képesek eltörölni az ügyeimet, ilyen alku, akkor én nem adom fel a gyereket. Nem vagyok olyan szemét. Más lenne, ha egy gyilkos lenne, akkor igen, de csak garázdaságért.

2022. júl. 30. 12:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!