Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Jobb, ha csináltatok ügyfélkap...

Jobb, ha csináltatok ügyfélkaput a búntetőügyek intézéséhez?

Figyelt kérdés

Néha e-mailen, de inkább papíformában adom be beadványaimat a hatóságoknak. Debrecenben az új módszer, hogy be szoktam vinni, leadom, tesznek rá egy érkeztetöi pecsétet és elveszik. Így ingyenes. De, ha Békéscsabára beadványozok, akkor marad a levél és az 1070 forint postai kiadásom, mert inkább fizetek 1070 forintot mint elutazzak és a nap rà menjen, mert egy beadványért nem fogok Csabára elmenni, de Debrecenben személyesen megyek be. Az ügyvédemmel ma beszéltem és azt mondta, hogy engem Debrecenben a rendőrök, ügyészségen, bíróságon, törvényszéken röhögnek rajtam. A kétezer ügyfele nem beadványozott ennyit összesen mint én.


Jobb lesz, ha ügyfélkaput csináltatok és azon adom be a beadványokat, mint személyesen?


Én már kezdek égni, hogy ha lágják, hogy közeledet a bíróságon, gondolják, hogy "Na megint jön már."


Ügyfélkapu jobb?



2022. aug. 2. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Levike
2022. aug. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked külön osztályt kellene létesíteni lehetőleg zártat.
2022. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Levike, csináltass egyből hármat hogy párhuzamba is tud intézni az ügyeket.
2022. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
A legjobb lenne ha bevonulnál szépen a sittre és leülnéd a bütetésedet...
2022. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már Levike! Te csak ne érezd kényelmetlenül magad!

Ők azért kapják a fizetésüket hogy végezzék a munkájukat!

Az lényegtelen ebből a szempontból hogy a legkitartóbb ügyfelük vagy! De mikor épp nem szabályszegő vagy, akkor viszont nagyon szabálykövetően és precízen és becsületesen , elszántan intézed az ügyeket.

A kellően kitartóan csinálod, akkor erre fel fognak figyelni előbb utóbb! És a kinevetés átmegy mély tiszteletbe! Eljön majd az az idő mikor nem nevetni vagy pofákat vágni látod a rendőröket, hanem elismerően bólogatni és tapsolni ;-)

2022. aug. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Levike ugye tudod hogy a nyomozók nem kérdeznek ki ügyfélkapun keresztül?
2022. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ki ez, és miről is van szó? Mik az előzmények, tudja valaki?
2022. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Ez a Levike egy piti bűnöző, egy csomó lopási rablási ügye volt már és mindig próbálja játszani az eszét a rendőröknek.
2022. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!