Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy átlag ember életébe...

Egy átlag ember életébe belefér a havonta egyszer igazoltatás?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert minden nap akár többször is látom, hogy útszélén villogva áll a rendőrautó és beszélgetnek az autó vezetőjével, vagy akár gyalogos emberrel. Igazoltatnak.


Egy átlag embernek belefér az életébe, hogy akár egyszer, akár többször igazoltatják?


Esetleg fotót is csinálnak róla és a cipőtalpáról, akár több rendőrautó is megjelenik az egyikben a szolgálatirányító tiszt, meg nyomozók.



2022. aug. 4. 13:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen levike,neked a napi igazoltatás is belefér.
2022. aug. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Levikénél napi szintű a dolog. :-DDD



Én 30 éve vezetek, ezalatt 2x igazoltattak. Egyszer általános ellenőrzés volt Budafokon, mindenkit megállítottak - másszor meg kiterelés az autópályán.

2022. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak én mostanában, sőt tavaly àprilis 28 óta nem követtem el semmit.
2022. aug. 4. 13:08
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, életemben 4 alkalommal igazoltattak sofőrként, ebből az egyikben meg is bírságoltak, mert azért állítottak le, mivel nem álltam meg a stop táblánál. Még ez utóbbi sem tartott tovább 8-10 percnél, a sima igazoltatások 2-3 percig tartottak.

Mégis mi az az életmód aminél nem fér bele valakinek az életébe, hogy havonta 2-3 percre megállítsák?

Aki olyan útszakaszon közlekedik ahol ilyen gyakori az igazoltatás, ott amúgy is sokat kell várakozni - vagy ellenkezőleg, gond nélkül lehet haladni, mert ott szoktak igazoltatni ahol sokan járnak.

2022. aug. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem még soha életemben nem igazoltattak.

Mondjuk én csak 31 éves vagyok, nagyon ritkán vezetek, és nem loptam se a muszlim hitközösségtől,se iskolás gyerekektől, se senkitől.

2022. aug. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5%
Nem.
2022. aug. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy agyon lennénk igazoltatva ebben az országban. Pedig talán nem ártana, mikor 30-as övezetekben 60-as a morál...
2022. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4%
Talán ha nem lennének idióta indokolatlan sebességkorlátozások...
2022. aug. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nincs félnivalója, annak van havonta 10 perce.
2022. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Bele fér, akár óránként is igazoltathat. És nem köteles megindokolni hogy miért.
2022. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!