Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem lesz ennek később következ...

Nem lesz ennek később következménye?

Figyelt kérdés
A barátommal motoroztunk (utas voltam) és megállítottak a rendőrök. Tőlem is elkérték a személyit, majd kb 5 percig nézegették a motort és belekötöttek, hogy a visszapillantó tükör nem gyári és nincs rajta EU jelzés. Ezután valami nagyon kicsi, minimális bírságot írtak, de a párom nem volt hajlandó aláírni. Fennhangon veszekedni kezdett a rendőrökkel, kifejezetten csúnyán beszélt. Én közben nyugtatgattam, már biztosra vettem, hogy ezért letartóztják, de érdekes módon nem ez történt. Végül csak visszaadták az iratainkat és elengedtek.

2022. máj. 31. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Egy csinos bírság lesz a következménye. A rendőrök le akartak papírozni valamit hogy nyoma legyen kint voltak járőrözni, de általában ha nem akadékoskodik valaki akkor elengedik. Ha felcukkolod őket akkor csakazért is beleállnak a történetbe. Nem túl jó ötlet azzal szívózni akinek valamivel több hatalma van borsot törni az orrod alá.
2022. máj. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 árokpart ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nincsen rajta EU-s jelzés. Életemben nem láttam még sem autó, sem motor tükröt amelyiken EU jelzés lenne. Milyen az pontosan, hogyan kell kinéznie? A rendszámon eleve van EU jel, de a tükrön hol?
2022. máj. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%

Az #1 válaszolót kijavítom azzal, hogy a rendőrnek semmivel nincs nagyobb hatalma mint neked kérdező. A Jóistennek van nagyobb hatalma.

Én a multkor nem sokon múlott, hogy a kapitányságon le nem kiabáltam a nyomozókat. Nem üthet meg, nem abban a világban élünk, ke kellett nyelniük ami nem kellemeset mondtam nekik. Kész.

2022. jún. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

#3 Levike te autista, megmondtam hogy ezzel a betegséggel nem szoktak verekedni, hanem csak a sarokba ülnek.


Kérdező, az történt hogy feljelentették, aztán majd levélben kap 3x akkora bírságot.

2022. jún. 1. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Hülye vagy. Ki beszélt verekedésről? Senki.
2022. jún. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Ha nem E jeles a visszapillantó akkor akár a forgalmi is ugorhat.

Ha 50 cm3 alatti, akkor pedig ugyan nincs forgalmi, de utast nem szállíthat.


Okos dolog volt veszekedni, most lett egy szabálysértési feljelentés, ami a helyszíni bírság legalább 2x-ese lesz. Plusz járkálhattok meghallgatásokra.

Barátod esze annyi mint a raklapnak. Meg is érdemli.

2022. jún. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Megmondom mi lesz, és erre akár mérget is vennék: Nem lesz semmi! A barátod tökös és nem hagyta palira venni magát. Később a rendőrök nem fognak tudni bizonyítani semmit. Csak túlbuzgóak voltak és akarták, hogy legyen nyoma a napi ténykedésüknek, de annyi fáradtságot már nem ért meg az ügy, hogy helyben bevigyék a semmiért.

Megnyugodhatsz, már el lett felejtve.

2022. jún. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!