Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Megúszhatjuk, vagy kapunk vmit?

Megúszhatjuk, vagy kapunk vmit?

Figyelt kérdés
Tegnap 3 spannal elmentünk piázgatni az egyik kocsmában. Nem hittük volna, hogy ennyire berúgunk. Mikor bezárt a kocsma elmentünk még egy kis piáért a dohányboltba, akkor már full készen. Haver elkezdte mondani, hogy balhézott múltkor a szomszédjával, és nagyon ideges rá. Akkor jó ötletnek tartottuk, hogy kimegyünk a házához és kérdőre vonjuk. Kimentünk, majd elkezdtünk ordibálni, hogy jöjjön ki, azt boxoljuk le. Ordibáltunk ott kb 5 percet, de nem ő jött ki hanem az öreg , a másik szomszéd és rendőrrel fenyegetett. Akkor odamentem és mondtam neki menjen vissza, de valamiért agresszív lett, és mintha ütni akart volna, akkor bevertem neki kettőt, majd befutott a házba. Azóta tudom, hogy fel lettünk jelentve, és gondolom kihallgatnak majd idővel. Én még nem voltam büntetve , de az egyik havernak volt már 2 verekedéses ügye.

2022. aug. 25. 20:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

#10: Ütött? Nem. Ütöttél? Igen. Ennyi, senkit nem érdekel, te mit gondoltál. Ha meg ütős vagy, akkor tényleg érdemes lenne pár hónapig gondolkodnod egy zárt helyen, vajon az erőszak-e a megfelelő érdekérvényesítési mód a XXI. században. Ja, és a kérdésed nem azt mutatja, hogy nem ijedtél be a következményektől...


#8: Oké, de ez a Gyakori Törvényszék bizottsága, ami a tényállás tekintetében csak a vádlott elmondására hagyatkozhat :)

2022. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére látni hogy picit besárgult a nadrágod...

játszod a boxost (főleg melletted 2 ember),utànna meg ha bekerülsz a fajtarsaid mellé akkor "Jaj,én vagyok a ma született bárány"..

Remélem felvették mit csináltál..

Amúgy ahogy írsz,trollkérdés...

Másrészt HA igaz,akkor legalább vállad be hogy kivonnak,mert nem szép dolog verekedni,főleg 2-3 ember mögött(Kb mint anyuci mögött mutogatni a nyelved)

2022. aug. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Tehát:

1)Az éjszaka közepén egy nyugodt, békés utcában nekiállsz részegen a haverokkal ordítozni.

2)Valaki, aki aludna,és miattad nem tud pihenni, kiszól, hogy viselkedj, és még te vagy felháborodva.

3)Visszaküldöd a saját házába.

4)Csodálkozol, hogy egy felnőtt ember rosszul viseli, hogy a saját portáján egy részeg idegen meg akarja neki mondani, hogy hova menjen, és mit csináljon.

5)A józan ember, akit nem hagytál pihenni, és akinek a saját portáján megmondtad, hogy mit csináljon, jelzi, hogy rendőrt hív, és a kezével gesztikulál, AMIT ESETLEG egy részeg, feltüzelt alak, aki verekedni akar, félre is érhet.

6)verekedni jöttél, hát megütöd ezt a pasit.

7)gyáva módon elmenekülsz a helyszínről, és a gyikon kérdezed meg, hogy ugye nem lesz ebből baj.


Csak akkor vagy nagylegény, ha iszol, igaz?

2022. aug. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
82%

13

Hagyjuk mán,biztos akkor se lenne annyi töke ha nem lett volna az a 2 haverja (mert 3man voltak)

Amúgy hagyjuk már a süket dumát,tényleg csinált volna ilyet akkor nem a gyk-n kérdezi meg,hanem próbál kibúvot keresni,másrész élőben hogyan lett volna vége:

Tegyük fel hajnali órákban üvöltözik 3 szerencsétlen hülyegyerek hogy "GYERE KUTYA MADZSAR BUXULNI,MEGVEREKLEK" (nem vagyok rasszita,de a kérdező írása miatt nem tudok mást elképzelni),és tegyük fel megunod,és kimész kapunk belül és rájuk szólsz "kölykök,azért lehetne normálisabban beszélni",és erre jön a nagy boxost kérdező (aki remélem egy vézna nyakú hülyegyerek aki discordon kancigány van beállítva profilképnek),és beveri a képét..

Nos,evvel a probléma hogy ügye tipik "megmutattom ki a jani" jelengség,és van bicska náluk,és ugyebár ha mostan 3 hülyegyerek üvöltözik a utcában,biztos vagyok hogy emberek többsége inkább megy ki pajszerrel/egyébb "nevelő eszközzel" szólni,mert szerintem az is hülye aki hagyja magát az ilyen csimpáz logikájával versengző emberrekkel megveretni,akkor annyit is ér..

2022. aug. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
88%
Ha idejönnél az én portámra részegen ordítozni, és még meg is próbálsz ütni, addig verlek amíg padlóra nem fekszel. Lány vagyok.
2022. aug. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Talán megúsznád a sittet.

Talán.

De mivel ittasok voltatok, az súlyosbító.

2022. aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
27%

15

Csak a ilyenek nem nézzék ki nő-öreg-gyerek,lekavar akkorát hogy a fal adja a másikat..

szerintem lány létedre nem kélne verekedni,kivéve ha van kezedben egy balta, :D

Amúgy én is ezt tenném,csak egy pajszerrel a kezemben,meg bevédjem magam egy telefonnal a kezemben :D

2022. aug. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmasak vagytok. Gyűlölöm az ilyen kis takony pancsereket akik gengszternek hiszik magukat.
2022. szept. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Az irasod alapjan 100% hogy dakota vagy.
2022. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kapni biztos kaptok. A bírói gyakorlat elég tág e-téren. Felfüggesztett vagy letöltendő. Én voltam tárgyaláson, hol hasonló történt, ott két év környéki letöltendő lett, egy szerelemféltő verésből. Igaz a csávó nem első alkalommal volt bíróság előtt ilyen miatt. Őt emiatt már pórázon is vezették elő a BV-ből, a társai szabadlábon védekeztek. Utóbbiakat nem tudom mit kaptak.


A haverod visszaesőként, azt gondlom most már szinte biztosan ülni fog. Te valszeg 1-2 felfüggeszttet kapsz.


Nem vagyok kárörvendő, mert sajnálom azt akit megütöttetek. De Ti megérdemlitek majd a büntetést, ezzel remélem tisztában vagy. Meg kell tanulni a társadalomba való beilleszkedést. Ami azért nektek is eleve előnyös, mert nem mindenki olyan szolid mint akikkel elbántatok. És ha a társadalommal állandóan baléban lesztek (tök mindegy mennyire vagy erős) csak szívás lesz az élet nektek.


Ez csak a véleményem: De Ti nem igazságot mentetek oda tenni, hanem hőbörögni, verekedést szítani, piával és többed magatokkal felbátorodva egy ember ellen. Nagyon menő mondhatom. Tehát teljes mértékben aljas indokból. Ez minősítés lesz valszeg a bíróságon is. Az meg hogy felemelte a kezét, senkit nem fog érdekelni. Aki valahova szándékosan megy "boxolni" megy, természetes hogy nem barátsággal fogadják. Ti már ott elrontottátok, hogy megfenyegettétek boxolással. És innentől Ti vagytok a hunyók, teljesen mindegy ki emelte a kezét először. Gondold végig.


SZÁNDÉKOSAN KERESTÉTEK a balhét, mert jó poénnak gondoltátok. Most meg be vagy szarva, hogy mit kaphattok. Max börtönt. Lágy most is bátor! A folytatást is gondold jó poénnak, ez a "viccelődésetek" folytatása. A tetteitek következménye. Ha a böriben majd éppen téged ütnek, gondold végig mi vezetett oda.

2023. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!