Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen felszerelést kapunk?

Milyen felszerelést kapunk?

Figyelt kérdés
A miskolci Rendészeti Szakközép Iskolában milyen felszerelést kapunk? (Eggyenruha, fegyver, bakkancs...stb). Kapunk-e vagy nem, ha igen akkor milyet?

#kapunk #felszerelést
2015. okt. 9. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Fegyvert csak a lövészet előtt vehetitek fel, majd végeztével le kell adni. Ruhát, bakancsot kaptok. Hogy milyet, azt nem tudom.
2015. okt. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Egy traffipax használati útmutatót.Úgy is csak erre vagytok jók.
2015. okt. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Első válaszoló köszönöm a választ :-), második még mindig keresem a viccet.. :-)
2015. okt. 10. 16:06
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem vicc volt...
2015. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nézd meg mik vannak akkor a határnál, amíg te csak otthon ülsz a melegben.
2015. okt. 10. 20:34
 6/17 anonim ***** válasza:
36%

Még most is vannak akik tudják szidni a rendőröket,akik 12 órát b**szn@k a határon a menekültekkel,alig esznek,alig isznak.Ráadásul testükkel védik az országot a migránsoktól.Számomra bizonyítottak eleget,de menj ki te oda és tölts el velük legalább egy órát. 

Ne b@*sztasd őket,inkább szégyelld el magad,hogy még csak segíteni se akarsz!!!

2015. okt. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Emlékszem, hogy ment a köpködés 2006-ban. Változnak az idők.
2015. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hagyjad már 2006-ot.Annak már vége.Azóta újabb a rendszer,újabb qma rendőri állomány.
2015. okt. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mindjárt megsajnálom ezeket a szegény trafis kutyákat.Ők most a határnál azt teszik amit vállaltak,és most legalább megdolgoznak a pénzükért.Nem pedig autókáznak ahogy szokták.
2015. nov. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Amúgy meg az igaz hogy 12 órát vannak szolgálatban,viszont 12 óra szolgálat után 24 óra pihenőjük van.Panziókban laknak amit az én adómból fizetnek.Alig esznek-isznak....Te barom,teljes ellátást kapnak amit szintén az adófizetők fizetnek.

Amikor külföldön dolgoztam,szintén napi 12 órát nyomtam le,én fizettem az albérletet ahol laktam,én vettem a kaját amit megettem.Senki nem bérelt nekem szobát és nem is etettek mint ezeket.Bár hozzáteszem hogy én 3 nyelven beszélek,és van normális piacképes szakmám is.Nem úgy mint ezeknek.Én tanultam,ők pedig rendőrök lettek.Te meg ha ennyire odavagy értük,akkor menj és nyald ki a segggüket.

2015. nov. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!