Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Bűncselekményt követek el, ha...

Bűncselekményt követek el, ha felveszem a munkársam hangját biztonsági okok miatt?

Figyelt kérdés

Egyik munkársam itt hagyott valamit, és megbízott egy másikat, hogy adjam át neki, jön értem nemsokára. Én nem bízok az emberekben, ezért arra gondoltam, hogy készítek egy hangfelvételt titokban, amin rajta van, hogy átadtam a cuccot. Így ha esetleg valami miatt meg lennék vádolva, előkapom a hangfelvételt, és bizonyítom az arcátlanságom.


Mit gondoltok?


2022. aug. 27. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Inkább irass vele jegyzőkönyvet,hogy átvette. Egyébként bcs.
2022. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Felhívtam a főnököt, hogy beírom az esetet a jegyzőkönyvbe, és aláíratom vele, de azt mondta, csak adjam át annak embernek, amiért küldték.
2022. aug. 27. 21:34
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Akkor mit aggodsz vállalja a felelősséget a főnököd,de ha akarsz egy kis magánakciót és illegális felvételt csinálsz téged vesznek majd elő
2022. aug. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Feketeruhasember ***** válasza:
88%

Ez attól függ...


De egyébként a válaszolok is használhatnák a fejüket.


Attól függ mennyire komoly dolog az amit átadsz. Teszem azt pl: nukleáris anyag(csak kitaláltam valamit) amiből bombát lehet készíteni és akinek átadtad az később letagadja és majd mindenki rajtad keresi. Na ilyen esetben ha egy illegálisan készített hangfelvétellel bizonyítod az ártatlanságod az még mindig a kisebbik rossz.


Ha meg minden terv szerint ment akkor nincs is szükség a felvételre egy bizonyos idő után pedig törlöd.

2022. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem komoly, csak itthagyott valamit. De egyébként azt hiszem követem a főnök utasításait.


Mondjuk ez nekem csak ideiglenes állás, folytatom a tanulást, mást akarok dolgozni.

2022. aug. 27. 22:08
 6/8 Feketeruhasember ***** válasza:
8%
MEnnyél határvadásznak!
2022. aug. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%

"folytatom a tanulást"


Hát az nagyon rád férne mert most nem sok eszed van.

2022. aug. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Feketeruhasember ***** válasza:
61%

"Hát az nagyon rád férne mert most nem sok eszed van."


Szerintem mindig annak van kevesebb aki egy ilyen oldalon képes beülni a tanári székbe és csak úgy... Áh felesleges.

2022. aug. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!