Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrség nem hivatalosan...

Rendőrség nem hivatalosan milyen módszereket alkalmaz?

Figyelt kérdés
Pl. az őrsön kínzások, verés, fenyegetés stb.

2022. aug. 30. 15:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Levik,téged guantánamóba fognak vinni.
2022. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

# 1


tehát igaz?


oda is visznek embereket.

2022. aug. 30. 15:37
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igaz Levi Gyula,mész a tálibok közé.
2022. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Amióta egyszer egy szolgálaton kívüli rendőr behajtott elém a jobboldali sávból kisebb fékezésre kényszerítve, majd utána kiintett elkezdett nekem pattogni, hogy rágyorsítottam szándékosan, meg követési távolságot nem tartottam be és egy ilyenért ha ők akcióban vannak rommátörnék az autómat, sok mindent el tudok képzelni néhány stresszes frusztrált faszról ott róluk, de azt kétlem, hogy mindegyik ilyen lenne, én nem szidom a rendőröket, de kellene egy erősebb szűrés. Rábaszott az illető, mert volt kamera az autóban egy kicsi rejtett a tükör mögött amit nem vett észre és mentem is feljelenteni. Minden látható rajta, még a motorhang csökkenése és a kaszni billenése is, egyértelműen lassítottam, a rommátörnék az autómat beszólása meg aztán pláne, meg a civilként kiintése is. BP autósoknak nem küldtem be, mert ez nem pletykatéma, azért van a rendőrség, mint hivatalos szerv ilyen ügyekre. Nem tudom mi lett a további sorsa, még nem kaptam papírokat róla. Viszont bent a szemük se rebbent, szerintem pontosan tudták melyik kolléga volt az és már nem az első panasz lehetett rá. Ha legközelebb találkozom vele és ugyanezt eljátssza megy a második feljelentés is, de akkor már médiával együtt.
2022. aug. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ez megint ilyen troll kérdés? Érdemes volt leírnom akkor... Semmit nem változott ez az oldal az elmúlt... Pont olyan, mint 15 éve. XD
2022. aug. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#4 örülj hogy nem kaptál egy fülest
2022. aug. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Miért is? :D Jó is lett volna ha ad mert még azért is fel tudom jelenteni. Legtöbbetek fülét farkát behúzná, pont azért vannak ilyen rendőrök mert tudják, hogy senki nem meri őket feljelenteni és szabadon garázdálkodhatnak. Ez a hozzátok hasonlóaknak köszönhető akinek itt van nagy szája, a való életben meg ööö-zik. Meg is érdemlitek.
2022. aug. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"én nem szidom a rendőröket, de kellene egy erősebb szűrés."


Az a baj, amég régen 400 szabad helyre jelentkezett 1000 ember, ma már 400 szabad helyre 200 jelentkezik. Nincs szelektálás, a képzés alatt nincs lemorzsolás.

2022. aug. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#7 aha, kicsit el vagy tévedve. Kaphatták volna egy -kettőt a feljelentésed nagyjából az első iratmegsemmisitőig jutott mert amit állították egy nagy kamu semmi.

Egy gyökér vagy

2022. aug. 31. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mesélj még, örömmel hallgatlak.
2022. aug. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!