Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen rendőri állások léteznek?

Milyen rendőri állások léteznek?

Figyelt kérdés

2022. szept. 14. 19:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%

Én nem hiszem el, hogy emberek tényleg ennyire életképtelenek. Komolyan mondom erre mondják, hogy taigetosz pozitív. Az ilyen embert ha nem emlékezteted vegyen levegőt megfullad.


Konkrétan beírod, hogy rendőrség állások és a rendőrség hivalatos oldala az első találat, ahol a rendőrség által meghirdetett állás ajánlatokat találod. Mi nem sikerült ezen?

www.google.hu


Rendőr állás.


Ezt a két dolgot kell beütni. Nem hiszem el, hogy erre alkalmatlan valaki.

2022. szept. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#11 Nem találtam a rendőrség oldalan
2022. szept. 14. 21:45
 13/16 anonim ***** válasza:
53%
Fakabát
2022. szept. 16. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"Rendőrmunka, nagyon durva ééés veszélyes..."

Belga

2022. szept. 16. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 zolo ***** válasza:
83%
Szerintem arra kivancsi a kérdező milyen beosztások vannak. Nagyon sok minden van ide annyit nem lehet leírni. Van közrendvédelmi, közlekedési, bűnügyi es igazgatásrendészeti osztály. Kozrenden lehet járőr, fogdaor,tobb fajta vezeto beosztas. Bunugyon nyomozo, bunugyi helyszinelo es itt is vannak fonokok. Kozlekedesnel jaror, kozl helyszinelo fonokok. Igazgatas rendeszet inkabb irodai papir munka. De meg sok minden van. Kutyas, lovas, kerekparos autos jaror. En probaltam segiteni es nem a sok hulyeseget irni. Lehet komolyan erdekli ez a kerdezot. Kulonben eloszor rendori iskolat kell elvegezni.
2022. szept. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
0%
Ebben a Magyarország nevű vállalatban csak állampolgár verő állás van rendőrnek. Azok ellen akik az alkotmányos jogaiért harcolnak azokat kell verni. Konkrétan a maffia bűnszervezett fenntartó utcai katonákra van szükségük és van lehetőséged.
2022. szept. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!