Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez valami nyomásgyakorlás a...

Ez valami nyomásgyakorlás a rendőrtől?

Figyelt kérdés
A rendőrségen voltam a kocsinak az ügyében, elég sokat kellett várni, behoztak egy fiatal 18 év körüli fiút. Járőrök hozták, nem volt rajta bilincs, az egyik járőr kezében egy nylonzacskó benne színes spray-kkel, amivel graffitizni szoktak. Tuti rajta kapták graffitizésen. Kb.fél óra elteltével jött érte egy civil ruhás rendőr, nyilván nyomozó, hívta a gyereket valahová. Ő sem bilincselte meg a gyereket, de volt nála egy bilincs, amit fogott, mozgatott, tekergette az ujjain. A gyerek csak annyit kérdezett, hogy utána elmehet, a faszi pedig azt mondta neki, hogy ha elmondod az összes balhédat, akkor igen. Utána megbilincselhette a civil rendőr a gyereket, vagy csak efféle nyomásgyakorlás volt, hogy tojjon be a gyerek és eredjen meg a nyelve?

2022. szept. 14. 22:53
1 2
 11/13 árokpart ***** válasza:
Kérdető! Egyébként itt hiába kérdezkedsz ilyesmit itt a GYK-n az itteni válaszoló közül szinte egészen biztosan, hogy egy sem rendőr, hanem általában mégcsak nem is felnőttek, hanem gyerekek, tinik. Jól meg leeht ismerni a válaszokon, hogy azt egy meglett felnőtt ember írta, írja vagy egy tini vagy gyerek.
2022. szept. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én sejtem, hogy itt nincs rendőr, csak próbálnak okoskodni. Volt már olyan kérdésem is más kategóriába, hogy mi várató...és kb. 10 válasz jött, amiben mind a 10 válasz azt állította, hogy úgy lesz. És valójában nem úgy volt.
2022. szept. 18. 22:42
 13/13 árokpart ***** válasza:
100%
12-es Pontosan kérdező! A GYK nem a felnőttek világa, jómagam is kimondottan csakis szórakozni járok fel és jókat nevetek rajtuk.
2022. szept. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!