Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért kell megkövezni azt,...

Miért kell megkövezni azt, aki ki áll az ilyen emberek, szervezetek ellen?

Figyelt kérdés

[link]


Engem 2 hete rúgattak ki, de előtte már hónapok óta ürügyet kerestek erre...


Erre én a Facebookon azt írtam a 2 kolegának, hogy bizony ezért el lesznek verve, amit komolyan is gondoltam...

A válaszuk fenyegetés volt, nem is akármilyen, jóval durvább mint az enyém...

Nekem volt korábban pár zaklatásos ügyem, amikben a Bíróság a feljelentőknek nem adott igazat... egyszer el is kalapáltam 2 ilyen egyént a Bíróságon, még ebben sem adtak nekik igazat, a törvényi kötelezettségnek megfelelően minimális büntetést kaptam. De ez még ezen cég története előtt volt...


Jó páran írogattak itt is, szinte megköveztek, hogy mertem én ilyet csinálni...


A videó magáért beszél, dolgozók lettek öngylkosok, a lehető legdurvábban bánik a cég a dolgozókkal...


Engem is egy olyan helyzetben rúgtak ki, amiből nem biztos, hogy van kiút...


Akkor miért kell felháborodni azon, ha ilyen férgek meg vannak fenyegetve? Talán sajnálni kellene Őket???



2022. okt. 7. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
"Engem is egy olyan helyzetben rúgtak ki, amiből nem biztos, hogy van kiút..." Miért ne lenne? Nincs más munkáltató a megyében?
2022. okt. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Képzeld el van, ott van ugye Szeged...


Csak ebből a faluból legrövidebb úton autpályán jutsz el oda, a busz járatok száma így korlátozott... Szegedi munkahelyre minimum 1 átszállással jutsz el a munkahelyedre...

Ez mondanom sem kell, hogy mekkora költségekkel, nyűggel jár... amit ugye a munkáltatók nem szívesen fizetnek, támogatnak...


Ezzel szemben ide ehhez a céghez céges járat vitt, műszak kezdés előtt felszálltam 2 utcával arrébb és azonnal a munkahelyemre vitt, ingyen...


Most ha ugyan azt a pénzt meg is keresem máshol, 20-30 meg 40 ezer ft-ot kell csak arra kifizetnem, hogy bejárok dolgozni...

Szted ez mekkora kibaxás?

És ne egy 400 ezres fizetésre gondolj!

2022. okt. 7. 16:09
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Tessék?

Most az a gondod, hogy emberek rosszalják, ha veréssel fenyegetsz másokat úgy, hogy már bizonyítottan vertél is meg másokat?


Teljesen független a dolog attól, hogy mit gondolsz, hogy kinek van igaza. A fenyegetőzés és a verés bűncselekmény és kész.

2022. okt. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nah ha 200-ból élnél, sírnál is!
2022. okt. 7. 16:50
 5/7 A kérdező kommentje:

Amúgy 3-as, megnézted ezt a videót vagy csak vakon dobálózol?


Amit a cég művel az nem bűncselekmény???


Családos embereket rak ki az utcára, félelmben tart, alapvető jogaiktól fosztja meg??


Gondolkozz már ember!

Meg azok is akik zöld kezet adnak neki!

2022. okt. 7. 17:12
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]


Itt arról is szó van, hogy többször feljelentették a céget...

2022. okt. 7. 17:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindig csak Szeged??? Egyszer lehetne már Budapest nyócker is.
2022. okt. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!