Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért akadtak ki ennek a...

Miért akadtak ki ennek a videónak a kommentelői azon hogy a rendőr elvette a motoros kulcsát?

Figyelt kérdés

[link]


Félreállítja a motorost, majd elveszi a kulcsot


A kommentekben kb mindenki úgy ki van akadva mintha legalább lelőtték volna a motorost.

Túlkapásról meg jog megszegésről papolnak valamit.


Amerikában készült ha jól értettem.

Gondolom ezzel az lenne a cél hogy nehogy elhajtson a motoros.



2022. okt. 25. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Mindig vannak hőbörgők.
2022. okt. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már én is hajoltam be autóba, hogy kikapjam a slusszkulcsot, különben lehet hogy elhajtott volna az ember... Ebben semmi meglepő nincs ám, aki meg ezen hőbörög (kommentekben), az... Nem írok inkább semmit. :S
2022. okt. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 veterán vas ***** válasza:
100%

A rendőr végzi a munkáját, a kommentelő pedig hőbörög.

Mindenki azt teszi amihez ért. ;)

2022. okt. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert buták. A rendőröknek joguk van hozzá.
2022. okt. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Így van. Magyarországon máshogy mennek a dolgok, itt lehetne belőle probléma. Viszont Amerikában ennél sokkal durvább dolgokat művelnek és szabadabbak a rendőrök. Megtehetik.
2022. okt. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Feketeruhasember ***** válasza:
Itt kb annyit lehet mondani alap esetben hogy a gépjárművet állítsa le és az indító kulcsot tegye a műszerfal tetejére.
2023. júl. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os, nem mindig működik az, amit az iskolában tanítanak.
2023. júl. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Feketeruhasember ***** válasza:

"6-os, nem mindig működik az, amit az iskolában tanítanak."


Ezt pontosítsd mire gondolsz. Én alapesetet írtam. Ettől függetlenül nyilván lehet olyan eset amikor el is veszik a kulcsot bár szerintem az legtöbbször az az eset amikor elő is lesz állítva és amúgy sem mehetne tovább útjára.

De egy szabálysértési feljelentés vagy helyszíni bírság/közigazgatási bírság vagy egy fokozott ellenőrzés alkalmavával szerintem nem az az első hogy elveszik fizikailag a kulcsot.

2023. júl. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!