Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Magyarországon a rendőrautók...

Magyarországon a rendőrautók miért olyan tiszták és fényesek mindig?

Figyelt kérdés
Nem látok sosem egyetlen egyet sem piszkosnak. Sűrűn mosság, vagy olyan speciális anyagból készült?

2022. dec. 2. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én más országban sem láttam piszkos rendőrautot, pedig rengeteget utazom.
2022. dec. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs abban speciális anyag, szerintem csak tisztán kell tartaniuk.
2022. dec. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miutan visszaerkeznek a bazisra, lemosatjak, mielott leparkoljak az autokat.
2022. dec. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Semmiféle speciális anyagról nincs szó, egyszerű fehér szériamodellekként készülnek, néha apróbb átalakításokkal, amik nem terjednek ki a festésre. Egyszerűen csak rendszeresen mossák őket, ez jobb helyeken a cégautóknál is szokás.
2022. dec. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a rendőrök gyakran mennek erdőre, falvakban, kertek alatt is. Itt általában sárosak és koszosak az autók, de mindenki tudja, miért.


(A rendőrségen dolgozó gondnok sterimóval le szokta csapatni a kocsikat, ha van idő beállni vele a garázsba, de néhány rendőr annyira igényes az autójára, hogy elfordul, hogy saját pénzből lemossa a kézi mosóban.)

2022. dec. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!