Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen érzés valakit feljenten...

Milyen érzés valakit feljenteni zaklatasèrt? És gyakran rendőrségre járni?

Figyelt kérdés
2022. dec. 10. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
29%

Első, Bánfalvi Gyulának hívnak és Debrecenben lakom!


Kérdező!


Én már ilyen ügyekben voltam vádlott és sértett is, hidd el, egyik sem kellemes.

Pár hete vtam bent a Szegedi Bíróságon, nekem nagyon kellemetlen érzés volt. Azóta egyre több bűncselekmény történik ott, szó szerint, a karma a helyre megint lecsapott.


Vissza térve, nem kellemes mikor megfenyegetnek olyannal, hogy felrobbantják az autómat vagy megölik az anyámat... ráadásul egy ilyen üzenet után pár hónapja Anyámat valóban meghalva találtam az udvaron, ne tudd meg milyen érzés volt... akkor ha sértettként is mész a rendőrségre, faggatnak, nyaggatnak a nyomozók, ez sem jó.

Másik oldal, volt olyan, hogy a rendőrök egyik reggel hirtelen megjelentek a házamnál, a telefonomat lefoglalták, az adott bűncselekményben engem igazolt, de nem kaptam vissza. Az ügyvédem szerint vissza kérhetném, de úgy vagyok vele, hog, most már dugják fel maguknak!


Szvsz kérdező, sztem ha konfliktusod van vkivel inkább a hatóságok bevonása nélkül rendezd ezt, ha van rá lehetőség mert rá megy az egész életed!

2022. dec. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Közben törölték a kommentjét 🤣
2022. dec. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bánfalvi 😂😂😂😂 elég ciki hogy a saját neved sem tudod. Vagy ciki felvállalni??
2022. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Neked am. nem mindegy, hogy egy anonim oldalon egy másik felhasználót hogy hívnak?


Bánfalvi Gyula a nevem am. Debrecenben lakom, itt több lopási, rablási ügyem volt már, Szegeden meg pár zaklatásos ügyem van és voltak.

2022. dec. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért is lettem lepontozva? Mert igazam van?
2022. dec. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Neked pedig miért fontos egy anonim oldalon odaírni a neved a válaszodhoz? Hogy ne kezdjünk el Levikézni?


Nem vagy te sem Ottókár, sem Banfalvi sem a kitudja hány idétlen nevet biggyesztettél már ide.


Vonulj be szépen már, Gyula. Senki nem kíváncsi itt rád, csak anyád nyakán élősködsz.

2022. dec. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6, neked meg miért fontos kiírni egy valótlan kamu nevet rólam?
2022. dec. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ideírjam az igazi neved? Az jobban tetszene? :)
2022. dec. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bánfalvi Gyula az igazi nevem :)
2022. dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MDaniel98 ***** válasza:
Gyanítom nem olyan kellemes.
2022. dec. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!