Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A magyar rendőrségre nem...

A magyar rendőrségre nem lehet számítani?

Figyelt kérdés

2022. dec. 28. 17:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy ki vagy...


Ha komoly kapcsolataid vannak a rendőrségen, ügyészségen akkor nem jó a haragosodnak lenni, mert le tudnak csukatni...


Esetemben már 5 éve ,,háborúzok" pár idiótával Szegeden, 2019-ig rengeteg ügyem volt, mindet elbukták, 2020-ban össze fogtak a volt munkahelyemmel és azt állítják az ügyészséggel, hogy Facebookon egy álprofilról olyat írtam, hogy valamilyen támadás fog történni Szegeden...

Ez a támadás a 2 év alatt nem történt meg, sőt semmi nem történt körülöttük... többször mondtam a rendőrségnek meg az ügyészségnek is, hogy évek óta nem beszéltem velük, a telefonom is lefoglalták ami engem igazolt, az ügyész vádat emelt, tegnap kaptam egy levelet egy senki kis titkártól a Bíróságról, hogy 1 év felfüggesztettet kaptam a nem létező üzenet miatt...

Hozzá teszem az ügy időtartama alatt az állítólagos sértett a SAJÁT Facebook profiljáról életveszélyesen megfenyegetett engemet, az Édesanyámat és az ügyvédemet is, illetve azt is írta, hogy felrobbantja az autómat... mellé még szóban egy jó barátjuk is megfenyegetett, hogy nem lesz sokáig jó dolgom, mert lecsukatnak... nah persze én hiába tettem feljelentést ellenük, az én esetemben már nem lehetett bizonyítani vagy megállapítani, hogy én kitől kaptam üzeneteket.


Szvsz ennyit a pártatlanságról. És ügyesen, a fű alatt csinálják ezt Szegeden meg Makón.

2022. dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!