Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Meddig fog ez az igazoltatások...

Meddig fog ez az igazoltatások lenni?

Figyelt kérdés

Nyár óta ma este 7 óra körül épp mentem hazafelé és egy autóst igazoltattak a rendőrök, de pont végeztek és az autó ment el. A két rendőr meg szállt visszafele a szolgálati gépkocsiba, ekkor értem a járdán melléjük. Jó fény volt, sapka nem volt rajtam, pont arra is néztem, egyből meg is ismertek, vissza kiszálltak és köszöntek a nevemen, majd mondták, hogy mondjam az adataim, mikor születtem, minden adatot. Nem kérték a személyit most. Ezután most nem tàskakipakolás volt, hanem csak kérték, h nyissam ki a táskàm minden rekeszét, tartsam meg csak a taskám. A rendőr belevilágított mindegyikbe làmpával, még annyit kért, hogy a táskàmban levő pénztáscát nyissam már ki, mennyi pénz van benne. Csak egy ezres volt benne, meg némi apró. Mondták, hogy rendbenvagyunk. Aztán megköszönték, tisztességesen elköszöntek, mentek. Két fiatal normális járőr volt, az egyik nő, ráadásul az aki tavaly április 30-án kísért be a kapitányságra ahol videó is van. A másik egy srác volt. Ráadásul a nő vezetett. Mindegy, a lényeg, hogy 2 perc volt az egész. A pénztárcámra mindig kíváncsiak. Arra nem is gondoltak, hogy több tízezer forint, 30 ezer pontosan, van nálam, csak az a kabátom belső cipzáros zsebben volt. Tudom, azért igazoltatnak, mert voltak ügyeim, azonban már nincsennek, a független bíróság elítélt és leültem a büntetésem, majd mikor szabadultam, megjavultam. De úgy làtszik ezek nem fekejtenek.


Meddig fognak tartani ezek az igazoltatások, hogy ha meglátnak, igazoltatnak?


Tíz év múlva lehet kicserélődik a járőrgárda, meg a szolgálatirányító tiszt is lehet más lesz, azok már nem fonak ismerni?


Mostmár jól viselkedek, nincs is baj, ha igazoltatnak, mert utána mindenki megy a dolgára, de olyan égő, mivan ha messziről lát valami ismerős. Mostmár nincs ok rá.



2022. dec. 29. 01:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Javítok. Tegnap este 7 öra körúl, mert már éjjfél elmúlt.
2022. dec. 29. 01:37
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Joga van igazoltatni. Normalis ember ezt tudja és nem gondol semmi különöset.


Ennyi.

2022. dec. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Huh... Már azt hittem, mikor lefelé görgettem, hogy jönnek a Levikézős válaszok.
2022. dec. 29. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

"Ráadásul a nő vezetett."

Hú, ez aztán ütött! :D


Te vagy az, aki nem vagy személy?! :D


[link]

2022. dec. 29. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Meddig fognak tartani ezek az igazoltatások, hogy ha meglátnak, igazoltatnak?"


Ameddig nem lesz lopott 30 ezer nálad, kiskomám. :D



"Tíz év múlva lehet kicserélődik a járőrgárda, meg a szolgálatirányító tiszt is lehet más lesz, azok már nem fonak ismerni?"

Dehogynem fognak ismerni. A kezdőknek a ruházat- és csomagátvizsgálást rajtad kell majd gyakorolniuk az öreg járőr (mentora) pedig ott fog vigyorogni rajtatok. :D


"Mostmár jól viselkedek"

Khm, hát persze, azért próbálgatsz most más városokba átutazva lopikálni, mert ott nem ismer már mindenki látásból... Remélem egyszer a debreceni vasútállomáson várnak majd a rendőrök és megkérdezik, hol jártál. Hahaha. Nem is rossz ötlet, szólok nekik.


"...,nincs is baj, ha igazoltatnak, mert utána mindenki megy a dolgára, de olyan égő, mivan ha messziről lát valami ismerős."

Hát Gyula, ezt magadnak intézted. Ki tehet róla, ha nem te magad? Viseld a következményeket.


"Mostmár nincs ok rá"


A kérdéseidből nem ez látszik, hogy nincs okuk rá. Addig jár a korsó a kútra, tudod...

2022. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5


"Remélem egyszer a debreceni vasútállomáson várnak majd a rendőrök és megkérdezik, hol jártál."


Tudod, én mikor Nyíregyházára mentem, akkor du.3-kor indultam Debrecenből, majd Nyíregyházáról vissza 20.45-kor, de vissza nem szálltam le Debrecenben, hanem mentem tovább Püspökladányba, ahová 22.10-kor ért a vonat. Onnan majd 22.50-kor jöttem vissza Debrecenbe és 23

25-re értem Debrecenbe. Nyíregyházán volt 5 órám, addig loptam ott, JA NEM!🤣 Majd még elvonatoztam Ladányba, ott 40 percem volt, és ott csak az állomásba vtam megnéztem pár vonatot.

2022. dec. 29. 17:52
 7/12 anonim ***** válasza:
A vonaton is lehet lopni, ez, rizsa.
2022. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem vonaton volt a "munkám", hanem öltözökben. De mostmár nem lopok. Vége.
2022. dec. 29. 23:21
 9/12 anonim ***** válasza:

Új melóhely.


És a társasházban nem azt nézted hova lehetne besurranni?

2022. dec. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#4

Ezen én is felröhögtem.


Nem elég az igazoltatás, még a nő is vezetett!


Kegyetlen.

2022. dec. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!