Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A szegedi rendőrök miért...

A szegedi rendőrök miért hiszik, hogy én csinálom a betöréseket?

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Több térfigyelő kamerán is feltűnsz a bűntények helyszínei környékén.
2023. jan. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szegeden régen sok besurranásos bűncselekményt csináltam, lakásokból vittem el pénzt. Ezért ismernek. Két évet ültem ezért sitten. Leálltam, de, ha van továbbra is lakásbehatolási bűncselekmény a városi rendőrök azt hiszik én vagyok az elkövető, ők úgy vannak vele, hogy csak egy ilyen ember van, aki ilyen módszerrel lopott lakásból, és az nem más mint én. Kérdésem, hogy hiába azt hinnék, vagy tudnák, hogy csakis én voltam, amíg nincs konkrét elegendő adat, addig nem keresnek meg, meg nem idéznek be?
2023. jan. 2. 21:44
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Levikém mert látják.
2023. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem az vagyok, nekem a csicskám lenne a böriben. Akkor miért nem fognak meg azonnal, ha meglátnak, ha szerintük én követtem el? Ha tudják, hogy én voltam, miért nem fognak meg és bebxnak az autóba és visznek? Miért csak figyelnek?
2023. jan. 2. 22:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert figyelne Gyulus.
2023. jan. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
figyelnek*
2023. jan. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Krisztikének nem zaklatásos dolgai vannak?

Kamukérdező megint eltévesztett valamit a trollkodás közben.

2023. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
A hírnév Levi, a hírnév...
2023. jan. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Asszed a zaklató csak zaklat? Zaklatása miatt a munkahelyéről is kirúgták, valamit meg csak ennie kell…
2023. jan. 3. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó! Munkahelyekről munkahelyekre mászkálok, ez szül egyre több fenyegetést... lopni nem szoktam, az Levike reszortja!
2023. jan. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!