Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A lépcsőházunkban él egy 46...

A lépcsőházunkban él egy 46 éves egyedül álló nő, a testvére lakásában. Iszik nem dolgozik, most egy külföldi nő lakik nála, de rendszeres a férfiak cserélgetése is. A drogozás is felmerült náluk. Mit tehetnék ez ügyben?

Figyelt kérdés
2023. jan. 4. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi közöd hozzá?
2023. jan. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2023. jan. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért, zavar ahogy nyikorog feletted az ágy? Vagy mi a baj? Bele kell törődni, az ő lakása azt csinál amit akar. A férfiaknak meg legyen az ő bajuk.
2023. jan. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Iszik => szabad

nem dolgozik, => szabad

most egy külföldi nő lakik nála, => szabad

de rendszeres a férfiak cserélgetése is. => szabad

A drogozás is felmerült náluk. => Ezt nem szabad, ezért fel lehet jelenteni. De csak akkor, ha komoly a gyanú.

2023. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tud a testvére róla, akkor semmit. Vagy szegett meg még más társasházi szabályt is? Ha főbérlő lennél megszabhatnád neki, hogy ne hozzon fel férfiakat, vagy egyéb látogatókat, de így nem. A drogügy meg a rendőrségre tartozik, és alapos indok kell, hogy házkutatást végezzenek nála.
2023. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem engem zavar, Ő a legfelső emeleten lakik én meg az elsőn. De az a hangoskodás ami éjszakánként folynak az zavarja a lépcsőházat. Rendőrség többször is volt kint ilyen esetekben, amint elmentek kezdődőt minden elölről.Amíg a nő apja élt ilyen soha nem volt. A lépcsőház aláírással megerősítve feljelentést tett a megalapozott drogozás elkövetése miatt, még vizsgálat eddig nem volt ez ügyben.
2023. jan. 4. 16:37
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen rendszeresen dohányoznak a lépcsőházban, amiért szólt már a közös képviselő, de minden a régi.
2023. jan. 4. 16:38
 8/12 anonim ***** válasza:
Már mindent megtettetek amit legálisan lehet.
2023. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Es mit varsz a rendorsegtol? Drogozik?! Oke. Kihallgatjak es mehet haza. Ezert nem lehet lecsukni. Ki akarjatok tenni?! Nem tudjátok, hacsak a testvere nem teszi ki.

Nem is értem miért ide irtad ezt ki. A rendorseg nem viheti el és csukhatja be évekre mert te háklis vagy.

2023. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnos Borsodban ez van sok sok helyen. Csak azzal nem vagyok kibékülve,hogy miért nem hozzáértő szakemberek adnak válaszokat? Mert ebben a témában csak suszterektől jöttek válaszok, akik a drogosok pártján élnek. Szerintem.
2023. jan. 6. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!