Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Pszichiátriai kezelés alatt...

Pszichiátriai kezelés alatt állok, felvesznek így rendőrnek?

Figyelt kérdés

2023. jan. 6. 15:14
1 2 3 4 5
 31/48 zolo ***** válasza:
88%
Nem csak vert, de meg hullat is a vizi a legrosszabb. Agressziv nem lehet es a steszt is jol kell birni es masodpercek alatt hozni komoly dontest. Esetleg meg fegyvert is hasznalni, amit majd honapokig vizsgalnaki szabalyos volt.
2023. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
59%

Zolo, kiegészítem a CO mérgezett emberekkel. Nem übereli a vízi hullát, de nem szép látvány.


Amúgy lehet itt a kérdő részéről nagyzolni, hogy bírja a vért... Az alap dolog, kisöreg. Majd amikor nem csak bírni kell a látványt, hanem a mentők kiérkezéséig ellátni is, alap elsősegélyt nyújtani, vérzést csillapítani, csonkolt végtagot elsődlegesen kezelni stb., naaa az már hasznos dolog.

2023. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy miért kell úgy tenni, mintha azok kibírhatatlan dolgok lennének. Én már általános iskolás koromban lefejezéseket néztem az interneten. Aztán elkezdtem vonzódni a vérhez, ezért megkértem apámat, hogy a tyúknak én vágjam a torkát. Aztán mikor nagyobb lettem, akkor pedig boncolásokat kezdtem el nézni. Apámnak is szakadt le az ujja, aztán az idegszál vagy micsoda felfelé kunkorodva látszott ki neki. Semmi nem történt. Szeretem az anatómiát.
2023. jan. 11. 22:10
 34/48 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem mész boncmesternek? Nem is hosszú a képzés, ha pedig szereted az anatómiát és jó rá az agyad a sok latinra, ógörögre, akkor az kéne neked. Nem a rendőrség. Ég és föld a két terület. Utóbbi egyáltalán nem való neked. Legyél ápoló asszisztens (az se nehéz), vagy boncmester (patológus szakorvos segéd). Vagy műtős segéd, az se rossz.
2023. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
Mert túl egyhelyhez kötött a munka. Én járőrözni akarok.
2023. jan. 11. 22:31
 36/48 anonim ***** válasza:
100%

Járőrözni is csak egy területen belül tudsz. Előbb-utóbb az is unalmas lesz.


Egyébként nem járőrözésből áll az egész nap. Küldésekre kell menni.

Szolgálati helytől függően sok küldésre.

Emberekkel kell higgadtan, kulturáltan kommunikálnod, akkor is, ha ők közben az anyádat szidják.

Stresszes, ahogy fent is írta valaki, egy pillanat alatt kell jogszerű, szakszerű és arányos döntést hoznod: ebből következik, hogy reeeeengeteg jogszabályt és paragrafust kell pont-vessző helyesen tudnod, még ha álmodból is felkeltenek.

Nem eshetsz pánikba. Nem lehet dühkitörésed. nem lehetsz szorongásos.


Érted már?

2023. jan. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
Eddig is értettem. Márpedig én nyomozó leszek.
2023. jan. 12. 16:09
 38/48 anonim ***** válasza:
100%

Miért csak nyomozó?

Legyél rögtön űrhajós!

Vagy Napóleon!

Esélyed ugyanannyi.

2023. jan. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%

Nyomozó? Egyből NKE, ahol szigorúbban nézik a dolgokat? Egészségügyi alkalmasságira be se fognak még csak hívni sem.


Egyébként röviden a nyomozó munkáról: 90%-ban irodai meló.



Magad sem tudod már, hogy most járőrözni akarsz, vagy papírmunkázni.


Menj inkább kórházba takarítani. Oda felvesznek és vért is látni fogsz.

2023. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:
Az nem jól fizet.
2023. jan. 12. 18:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!